PARDUODAMA IMPONUOJANTI PILIS SIENOJE

22 fotografija

Tarp vešlios augmenijos, miškų ir alyvmedžių, netoli nuo Sienos miesto, stovi ši parduodama, graži ir imponuojanti Pilis, statyta Viduramžiais, kilmingos Sienos miesto aristokratų šeimos užsakymu. 1553 m. Sienos karo metu, pilis patyrė daug ne itin palankių įvykių, kurių metu buvo prarasta daugybė vertingų baldų, dovanotų Džiovanio Bikio, svarbaus asmens politiniame ir ekonominiame Sienos miesto gyenime 1400 m. pabaigoje. Žlugus Sienos respublikai ir grįžus taikai, pilis tapo ramia antikine rezidencija, kuri iki šiol dominuoja kraštovaizdyje ir primena senovės laikus. Pilis pastebima iš tolo dėka savo didingos struktūros, keturių kampinių dantytų bokštų, charakteringų laiptų, gražiojo kiemo ir koplyčios, kuri stovi šalia itališko stiliaus sodo, kruopščiai puošto mirta, rožėmis ir bijūnais, o sodą supa 16 ha žemė, naudojama, kaip sėjamoji bei apsodinta alyvmedžiais ir vynuogėmis.

Parduodamos Toskanos pilies bendras plotas yra 1800 kv.m. ir ji yra puošta keturiais kampiniais, vienodo aukščio bokštais. Įėjimo durys yra papuoštos smailiu skliautu ir čia įrengta apsauginė sistema. Vidinis kiemas yra puoštas iš dviejų pusių galerijom, iš čia laiptais patenkame į viršutinius aukštus. Juose yra keturios istorinės rezidencijos, iš kurių dvi mažesnės yra antrame aukšte, o dvi erdvesnės trečiame ir ketvirtame aukštuose. Kiekvienas aparatmentas yra papildytas bokšto patalpomis, kurie praturtina pilį. Erdvės yra charakterizuojamos įpatingu tipišku Toskanos žavesiu, kas dovanoja elegantišką ir rafinuotą atmosferą, dėka taip pat ir antikinių baldų, grindų iš antikinių plytelių, medinių lubų sijų  bei užburiančios panoramos į nuostabųjį Sienos miestą ir jo apylinkes. Patalpų aukštis gyvenamuosiuose kambariuose suteikia galimybę pasistatyti palėpes. Parduodamą nuosavybę papildo priestatas su garažu ir patalpa, naudojama, kaip sandėliukas, kuriai  po restauracijos galėtų būti suteiktos skirtingos naudojimo paskirtys.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Pilys Sienoje  - Pilys Toskanoje  

Vidaus plotas: 1800 kv.m.

Išorės plotas: 16 ha

 

4 apartamentai

Kambarys: 8

Vonios kambarys: 9

Virtuvė: 4

Svetainė: 5

Valgomasis: 2 

 

Koplyčia

Alyvmedžiai

Miškas

Itališkas sodas

 

Toskana – Siena: Siena 3 km - Florencija 65 km - Voltera 47 km - Monteridžionis 19 km - Montalčinas 56 km - San Giminjanas 42 km - Termės 2 km - Golfo Klubas 4 km - Florencijos oro uostas 70 km  - Automagistralė  E78 išvažiavimas Siena 2,5 km.

Ref: 0187
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama pilis

parduodami prestižiniai namai
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Pilis stovi tufų zonos pakraštyje, vešlios medžiais, kurie Vignano rytuose pereina į seriją miškų ir alyvmedžių, tuščioje ir mažiausiai apgyvendintoje visoje Pietų Sienoje zonoje.  Sienos pilis su keturiais dantytais kampiniais bokštais, gražiuoju kiemu, kuris primena savivaldybės rūmų kiemą, ir charakteringais laiptais, pritraukia dėmesį ir iššaukia smalsumą bet ko, kas keliauja Sienos apylinkėmis.

XIV a. pradžioje, pilis priklausė Činugiams, aristokratiniai feodalų Sienos miesto šeimai. Sienos karo metu (1555 m.) Pilis patyrė įvairiauisų įvykių: pasakojama, kad čia buvo apsistojęs Marinjanas, o nelaimių metu buvo prarasti vertingi baldai, kuriuos padovanojo Džiovanis Bikis.

Žlugus Sienai, baigėsi ir pilies istorija: sugrįžus taikai ji buvo naudojama tik kaip rezidencija ramioje ir meninėje aplinkoje, kuri dar ir šiandien kraštovaizdžiui suteikia  originalumo ir iššaukia senuosius laikus, gasdinančius kovomis, kurios visada  apnuodydavo taikų mėgavimąsi gamta ir kitomis grožybėmis.

Naujausi tyrimai leidžia daryti prielaidą, kad ši Pilis Toskanoje yra atvaizduota Ambrodžio Lorencečio freskoje “Gerasis valdymas”, esančioje Sienos Visuomenės rūmuose.  

Esantis pačioje Toskanos širdyje, šis miestas yra pastatytas ant kalvų ir rodos yra nepaliestas nuo pat viduramžių laikų, su siauromis gatvelėmis ir kilmingais, pilnais istorijos rūmais. Siena yra etruskų kilmės miestas, buvo romėnų kolonija, pavadinta Sena Julia, tačiau pargindinę svarbą įgavo viduramžiais. Po ilgo vyskupų dominavimo periodo, miestas pradėjo vystytis kaip nepriklausomas (1147 m.), besiplėsdamas į aplinkines teritorijas. Priešprieša su Florencija tapo neišvengiama ir vyko karas, su įvairiais netikėtumais, iki 1555 m., kai po ilgos apgulties, Siena buvo užgrobta Florencijos armijos, taip prarasdama savo autonomiją ir tapdama Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės dalimi, kur išliko iki pat Italijos suvienijimo.