PARDUODAMA ELITINĖ VILA

20 fotografija

Šis prestižinis namas, parduodamas Ligūrijoje, esantis tik 5 km nuo Portofino, stovi Tigulijos įlankoje ir yra apsutas kerinčio grožio puikiosios Ligūrijos jūros. Jam priklauso 400 kv.m. sodo. Esanti panoraminėje bei atokioje padėtyje, nedaug nutolusi nuo Portofino, ši aristokratinė rezidencija, kurios bendras vidaus plotas yra 180 kv.m., yra apsupta kalvelių, padengtų tipiška viduržemio jūros augmenija. Prašmatnus nekilnojamasis turtas mėgaujasi kvapą gniaužiančiu vaizdu į gražiąją Ligūrijos įlanką. 

Žavingas Ligūrijos elitinis namas yra apsuptas 400 kv.m. privačiu, gausiai apsodintu sodu bei panoraminiu, bendro naudojimosi, baseinu. 

Lipant išoriniais laipteliais patenkame į apartamento vidų, kuriame yra erdvi svetainė ir valgomasis su parketinėmis grindimis.

Elitinio namo svetainė, dėka šviesių ir erdvių langų-durų, išeina į terasą, nuo kurios atsiveria fantastiška panorama į Ligūrijos jūrą.

Eidami toliau koridoriumi, pamatome du miegamuosius, iš kurių vienas su terasa, ir du vonios kambarius.

Iš elitinio apratamento valgomojo, kitu koridoriumi patenkame į trečiąjį miegamąjį su dideliu akmeniniu židiniu ir vonios kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Ligūrija

Miestas: Genuja

Zona: Santa Margherita ligure


Tipas: Parduodamos vilos Ligūrija- prestižiniai namai

Vidaus plotas: 170 kv.m.

Išorės plotas: 400 kv.m.

 

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

Baseinas

Garažas

Sodas: 400 kv.m.

 

Ligūrija – Portofino: Genuja km 25 – Portofino km 5 – La Spezia km 75 – Sestri Levante km 13 – Golf Rapallo km 2 – Genujos oro uostas km 36 – Termės km 30 – Autostrada: išvažiavimas Rapallo km 4.

Ref: 2221
Kaina: Iki 2,5 Milijono

elitinė vila

prašmatnus nekilnojamas turtas
vila ligūrija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Ligūrija, Genuja

Ligūrija – Genuja – Portofino: Atradus III-ojo a. urną su pelenais bei lotyniškais užrašais, kilo hipotezė, nors oficialiai neįrodyta, kad romėnų laikais vietovė jau buvo apgyvendinta. Nusiaubtas Rotarių 641 metais, Ligūrijos miestelis, nutolęs 5 km nuo Portofino buvo apgyvendintas daugiausiai žvejais ir pavadintas Pescino (it. pesce reiškia žuvis).  Iki pat X a. pabaigos patyrė daugybę saračėnų išpuolių. Tuo pačiu metu čia veikė San Colombano vienuoliai, atvykę iš galingos San Colombano di Bobbio Abatijos, kurie čia įkūrė San Fruttuoso di Camogli Abatiją. Vėliau vietovė tapo šeimos Fieschi feodu, iki pat 1229 m., kuomet priklausė Genujos Respublikai, globojamos Rapallo merijos. 

Panašu, kad nuo viduramžių Ligūrijos miestelis, kur stovi elitinis ir elegantiškas parduodamas namas, buvo padalintas į du pagrindinius miestelius, Pescino ir Corte, kurie tarpusavyje nuolat kariavo. 1798 m. liepos mėn. 18 d. teritorija buvo padalinta į du kantonus: Santa Margherita Kantonas, kur buvo įkurtos dvi paprastos savivaldybės - San Siro ir San Lorenzo della Costa, bei San Giacomo Kantonas su paprastom Nozarego ir Portofino savivaldybėmis; abu priklausė Tigulijo įlankos jurisdikcijai, kurią valdė Rapallese. Santykiai tarp dviejų mažyčių miestelių buvo politiškai ir religiškai nutolę, o jų gyventojai - Margheritini ir  Giacomini - daug kartų tarpusavyje kovojo. 1799 m. balandžio mėn. 5 d. buvo sustabdyta paprastų savivaldybių San Siro, San Lorenzo, Nozarego ir Portofino veikla, o vietoj jų atsirado naujos Santa Margherita ir San Giacomo savivaldybės. Nuo 1861 m. teritorija priklausė Italijos Karalystei ir dabartinį pavadinimą įgavo 1863 m. karališku Vittorio Emanuele II di Savoia dekretu. Po antrojo pasaulinio karo Santa Margherita, Portofino ir Paraggi miesteliai tapo vis labiau patrauklūs ir žinomi, kaip išskirtinės turistinės vietos.