PARDUODAMA ELITINĖ PILIS PJEMONTE

26 fotografija

Parduodamas paminklinis kompleksas, kurio bendras plotas 2200 kv.m., pastatytas ant Pjemonto kalvos viršūnės, šalia Torino, ir apsuptas 10 ha parkų, miškų ir panoraminių sodų, susidedantis iš mažos XIII a. pilies ir didelės XIV a. pilies, su atstatytomis gotikos romėnų  XIX a. stiliaus detalėmis.

Rūsiai dalinai yra iš Keltų epochos, dalinai Romėnų, o viduje už sienos yra didelė Ginklų Aikštė ir vidiniai sodai su išskirtiniais augalais, nuostabūs kampeliai ir erdvi terasa, iš kurios mėgaujamasi nuostabia Parko Giria, Dora Baltea, Kanavese slėniu, Monferrato, Ligūrijos Apeninais ir Alpių arka.

Didelė pilis, neseniai restauruota, turi didelį vidinį kiemą, iš kurio galima patekti į du jos pagrindinius aukštus, kur yra svarbiausi salonai, tarp kurių, antrame aukšte, yra dvi gotikos salės ir trys XVIII a. salės.

Parduodamos pilies pietų pusėje yra vidinis Oranžerijos kiemas su dviem neformaliom salėm ir dideliais laiptais, kurie veda į viršutinį aukštą, kuriame, praėjus pro įvairaus periodo kambarius, patenkame į XV a. ginklų saloną.

Keletą metrų nutolęs nuo pagrindinio pilies įėjimo yra Rivellino, pirmoji gynybinė bastilija, nuo kurios galima mėgautis imponuojančiu ir nuostabiu vaizdu į Monferrato, Toriną ir Supergą, Canavese, Monviso, Didyjį rojų ir didžiają vakarinės Alpių arkos dalį.

Amžių eigoje, šitoje parduodamoje Torino pilyje, reguliariai apsigyvendavo Savoia šeima, Rusijos caras Nikolajus II ir Musolinis.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas 

Miestas: Torinas 

Zona: Torinas  


Tipas: Pilis Torinas - Parduodama Pilis

Vidaus plotas: 3800 kv.m. 

Išorės plotas: 10 ha 


Didelė pilis : 75 patalpos per 2600 kv.m.

Maža pilis: 44 patalpos per 1200 kv.m.


Bendras plotas 3800 kv.m.

Dantytas bokštas

Romaninė koplyčia

Medžioklės namai moderniu art nouveau stiliumi

Dokai 7 valtims

Parkingas 150 automobiliams

Miškas

Parkas

Vaismedžių sodas

Dekoratyviniai sodai

 

PJEMONTAS: Torinas – San Džiordžio in Kanavese 9 km - Ivrea 16 km - Torinas 28 km - Nacionalinis Didžiojo Rojaus parkas 35 km - Slidinėjimo trasos Val d'Aosta 81 km - Viverone ežeras16 km - Madžiorės ežeras 91 km - SPA Kivaso 7 km - Golfo klubas La Romanina 11 km - Torino oro uostas: 37 km - Autostrada: A4 išvažiavimas Rondissone 4 km.

Ref: 2113
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos pilis

pjemonto pilis
parduodamos pilys

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pjemontas, Torinas

Pjemontas – Torinas: Parduodama prašmatni vila yra Torino priemiestyje, Kanavese žemėje, turtingoje pilimis, kokių nėra jokiame kitame Italijos regione. Liguriečiai ir Keltai - šiaurės gyventojai, kurie labiausiai įtakojo šių žemių temperamentą ir istoriją. Romėnų įtaka čia buvo jaučiama su Cezario atvykimu ir tęsėsi valdant Augustui. Nedaug kas išliko iš longobardų laikų, išskyrus bastilijas, kur Desiderijus nesėkmingai bandė sustabdyti Didžiojo Karlo karius. 

Kanavese žemės yra pilnos upelių ir stačių skardžių ant kurių stovi dantyti bokštai, tarp Orko ir Dora Baltea, su jų atšiauriais slėniais, kurie driekiasi iki Didžiojo Rojaus, ir derlingomis lygumomis. Teritorija ilgą laiką buvo ginčų priežastis, padalinta abatams ir vyskupams, Savoia kunigaikščiams, Monferrato markizams. Tai žemė stačių uolų ir ežerų, kalvų ir slėnių, turtinga įžymiom vietom, kuriose buvo statomos gynybinės pilys ir plevėsavo feodalinės vėliavos.

Kanavese lygumose yra Mazzé gyvenvietė, kuri padengia nedidelę kalvą šalia nesibaigiančių vynuogynų. Į miestelį šalia Torino žvelgia dantyta, kvadratinė ir imponuojanti  pilis. Nuostabaus grožio prabangi pilis yra idealus apžvalgos taškas: nuo bokštų žvilgsnis apima visą Kanavese plotą ir užsibaigia Alpių horizontu ir Monferrato kalvomis. Mazzé tvirtovė, su XVII a. parapija ir dengta aikšte, gatvelėmis, esančiomis tarp sodo sienų, - tai senas miestelis pilnas žavesio ir charakterio, su šiltų ir intensyvių, bet nerėžiančių spalvų aplinka, spalvingas šešėlių ir vaivorykščių derinys.