Parduodama elegantiška Toskanos vila

57 fotografija

Ši elegantiška parduodama Toskanos vila tarp Florencijos ir Lukos stovi ramioje kalvų vietoje, nuo kurios atsiveria žavingas vaizdas į supančius žaliuosius slėnius.  

Nuosavybė stovi vietovėje įžymioje savo terminėmis voniomis, daugybe prašmatnių parduotuvių, teniso klubais bei žaliaisiais parkais ir sodais, tipiškais šioms vietovėms.

Rezidencijos plotas yra maždaug 550 kv.m. ir yra taip išsidėstęs: šeši miegamieji, penki vonios kambariai, erdvi virtuvė, dvi didelės svetainės, seifinis kambarys, dvi privačios vidinės automobilių stovėjimo vietos.

Parduodama vila buvo neseniai restauruota, kreipiant ypatingą dėmesį į apdailą ir apstatymą, siekiant sukurti unikalią tokių vilų vidinę aplinką: vidaus detalės yra aukščiausios kokybės, o naudotos medžiagos didelio prestižo, kaip pavyzdžiui travertinas, parketas, molinės plytelės; visos durys padarytos iš to paties medžio tipo, kuris buvo kruopščiai atrinktas ir specialiai atgabentoas iš Afrikos. 

Daugybė langų patalpas paverčia šviesiomis ir jaukiomis bet kuriuo dienos momentu. Ant stogo yra žavi panoraminė terasa, kur galima degintis saulėje ar pietauti šiltuoju metų laiku. 

Išorėje yra 2.400 kv.m. baseinas šalia kurio auga augalai bei ornamentiniai krūmai, kurie taip pat saugo nuosavybės privatumą, pabrėždami puikiai įkomponuotą šiuolaikiškumą į supančią žalumą.

Puikioji Toskanos rezidencija, kuri patenkins poreikius tų, kurie ieško prašmatnios gyvenvietės šiame žaviame regione.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Pistoja

Savivaldybė: Montekatini Termė 


Vidaus plotas: 550 kv.m.

Išorės plotas: 2.400 kv.m.


6 kambariai

5 vonios kambariai

2 svetainės

Seifinis kambarys

Panoraminė terasa

2 automobilių stovėjimo vietos

Apdaila su travertinu, molinėmis plytelėmis, prestižine mediena

Privatus sodas


Toskana – Montekatini: Florencija 54 km, Pistoja 19 km, Piza 57 km, Luka 35 km, Fortė dei Marmi 65 km, Golfo Klubas Montekatini 13 km, Pizos oro uostas 64 km, Florencijos oro uostas 45 km, Išvažiavimas autostrada A11 Montecatini Terme 8 km.

Ref: 0909
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila montekatini termė

prašmatni vila toskana
prašmatni vila pistoja

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Montekatini Termė

Toskana  – Montekatini Termė: Keli kilometrai nuo Montekatini Termė centro stovi prašmatni vila, esanti viduramžių miestelyje, truputį daugiau nei du šimtai metrų virš jūros lygio, apsupta grožiu ir ramybe: ją juosia alyvmedžiai ir kaštonmedžiai, o klimatas čia šiltas ir delikatus visais metų laikais. Nuo įžymiosios pilies, kuri dar ir šiandien yra puikios būklės, dėka jos privileginės vietos, gražiomis dienomis galima pamatyti visus dešimt Toskanos regionus. Pats artimiausias miestas yra Pistoja, net jeigu Toskanos pakrantė Fortė dei Marmi ir Florencija yra nutolę tik 40 min. Ypatingai turtinga didžiaja architektūrine prabanga yra bažnyčia, romėnų ir renesanso paminklai ir charakteringoji, viena iš žaviausių Italijos aikščių. Katedros aikštė iš ties yra geometrinė miesto širdis, kur stovi bareljefinės archtektūros pastatai, kaip pvz. savivaldybės rūmai šalia San Zeno katedros, kuri buvo pastatyta viduramžiais, suniokota dviejų gaisrų ir atstatyta. Unikalus vidus yra reprezentuojamas trimis XIV a. navomis, papuoštas XVII a. freskomis su daugybe paveikslų bei sidabriniu San Jacopo altoriumi, ties kuriuo dirbo taip pat ir Brunelleschi. Įžymi taip pat ir šventykla, kurios fasadas, kaip ir Katedros, yra iš įvairiaspalvio vertingojo marmuro. Tūkstantmetinė miesto istorija matoma ir Katedros pamatuose, po kuria buvo rasti griuvėsiai - juose galima apsilankyti - imperatoriaus laikų romėnų vila bei originalios bažnyčios liekanos.