Parduodama antikinė vila

40 fotografija

Daugelio svajonė yra gyventi antikinėje viloje, apsuptoje žavingos atmosferos. Dabar tai įmanoma: ant minkštųjų Florencijos, amžino ir neblėstančio grožio miesto, kalvelių šiuo metu yra parduodama nuostabioji Toskanos vila, tikras prašmatnusis itališkas nekilnojamas turtas.

Parduodamos antikinės vilos bendras plotas yra 1000 kv.m. Fasadą apibūdina daugybė langų, kas paverčia Toskanos kompleksą šviesiu bei erdviu. Trys įėjimo durys veda į erdvią dienos zoną, kur yra daugybė svetainių, skaityklos, šviesūs salonai, visi apstatyti prestižiniais ir prabangiais baldais, kas dar labiau suteikia rafinuotumo XVIII a. antikinei vilai.

Medinės sijinės lubos, arkos, akmeniniai skliautai, molinių plytelių grindys, senoviniai židiniai, - dovanoja dar vieną grožio niuansą šiam Toskanos kompleksui. Freskos, dėka profesionalios restauracijos, išsaugojo savo grožį su visomis ryškiomis spalvomis, dovanodamos šarmo ir žavesio, verto Toskanos, ir netgi visos Italijos, nekilnojamojo turto vardo. 

Erdvūs laiptai, kurie jungia apatinį aukštą su viršutiniu, priduoda taip pat ir žavesio bei puikiai derinasi su supančiu dekoru. Antikinėje viloje vyrauja puiki sąjunga tarp elegancijos ir harmonijos, šilumos ir rafinuotumo.

Prašmatnaus Toskanos komplekso išorėje yra nuostabaus vaizdo itališkas sodas su savo geometrinėmis charakteristikomis, kur vyrauja profesionaliai sukurtas visuomet žalios gyvatvorės žaismas. 

Visa tai apgaubia 2 ha žemės, kur yra ir privati koplyčia, kuri savo forma ir struktūra derinasi prie antikinės vilos.

Visi šie ypatumai paverčia Toskanos kompleksą tikru architektūriniu brangakmeniu, atitinkančio prestižinio ir prabangaus itališko nekilnojamojo turto vardą. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija

Zona: Florencijos kalvos


Tipas: Nekilnojamas turtas Italija - Nekilnojamas turtas Toskana

Vidaus plotas: 1000 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha žemės ir itališkas sodas

12 kambarių

12 vonios kambarių

Erdvios svetainės

Erdvi dienos zona

Skaitykla

Vyninė

Sodyba

Privati koplyčia


Toskana - Florencija. Florencijos oro uostas Peretola. Pratas 15 km - Pistoja 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km.

Ref: 0476
Kaina: € 6.000.000

prestižinis namas

vila florencija
vilos toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija - Toskana

Florencija, - išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Tai ne tik tūkstančio paminklų ir daugybės istorinių pastatų miestas, bet ir begalės prašmatnių vilų tėvynė, esančių istoriniame centre ir periferijoje, ant švelnių kalvelių, kurios supa “Renesanso lopšį”.

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.