PARDUODAMA ANTIKINĖ PILIS TOSKANOJE

1 fotografija

Tipiškame Toskanos Maremos kraštovaizdyje stovi senasis, viduramžių laikų (XII a. pradžios) miestelis, kuris priklausė nuo 1361 m. iki 1894 m. dviem svarbiom ir kilmingom Sienos šeimoms: Tolomėjams ir Pikolominiams.

Šiame charakteringame kaimelyje stovi antikinė, šiuo metu parduodama, pilis, kuri neseniai buvo restauruota ir šiuo metu naudojama, kaip turistų priėmimo namai. Pastatai, - tipiški Toskanos stiliaus antikiniai dvarai, yra išsidėstę išilgai miestelio gatvių ir aplink erdvią aikštę, į kurią išeina ir parduodamos pilies langai. 

Parduodama pilis yra daugiaaukštė, su langais išeinančiais į bažnyčios aikštę, o jos fasadą charakterizuoja bokštas, kuris kyšo virš stogo iš keturių šlaitų, o jo viršutinė dalis yra dantyta. Be pilies, taip pat parduodamos ir kitos antikinės buveinės, kaip pvz., ūkinis pastatas, sandėliai ir arklidės, - visi meistiškai restauruoti ir paversti įvairios paskirties gyvenamom patalpom su skirtingo dydžio erdvėmis ir plotu. 

Šituose pastatuose ir vilose, pardudamuose Grosete, yra vieno, dviejų ir trijų kambarių butai, įrengti su visais patogumais, o kai kurie ir su mažu kiemeliu. Daug yra bendrų erdvių, kaip svetainės, baras, restoranas ir bilijardo salė. Už miestelio sienų yra centrai, skirti praleisti laisvą laiką bei pramogauti: baseinas, teniso kortai ir trijų aukštų pastatas su akmens fasadu bei plačiais langais, - jis puikiai susiderina su akmenine pilies struktūra. Šitame pastate yra treniruoklių salė ir SPA. O parduodamos Toskanos pilies rūsyje yra techninės patalpos, pirmame aukšte - bendro naudojamo patalpos, o viršutiniuose aukštuose yra apartamentai, nuo kurių atsiveria gražus vaizdas į supantį peizažą. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Grosetas


Tipas: Pilis Toskanoje  - Vilos Grosetas  

Vidaus plotas: 3460 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

Pilis             860 kv.m.

Sandėlys  A     500 kv.m.

Sandėlys B     330 kv.m.

Arklidės            280 kv.m.

Ūkinis pastatas  1220 kv.m.

Sporto kompleksas 270 kv.m.

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Bilijardo salė

Baseinas

Sporto salė

SPA

Teniso kortai

Žemė: 1 ha

  

Toskana – Grosetas: Činidžijanas km 3 – Grosetas km 40 – Siena km 61 – Kjančianas km 59 – Montalčinas km 21 – Amiata kalnas km 32 – Ardžentarijus km 72 – Punta Ala km 82 – Kastiljon dela Pesčaja km 71 – Golfo Klubas Maremelo km 23 – Saturnijos Termės km 41 – Florencijos oro uostas km 98 – Autostrada: išvažiavimas Grosseto est km 25.


Ref: 0185
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamas prabangus nekilnojamas turtas

pilis grosete
parduodama pilis grosete

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Prabangaus ir vertigo nekilnojamo turto buveinė, - Činidžijanas (it. Cinigiano) išsivystė aplink Toskanos viduramžių pilį, XII a., ant kalvoto reljefo, kuris apsupa Groseto lygumą. Dabartinio miesto teritorija buvo valdoma Bernardino di Cinigiano palikuonių, galingų  grafų Aldobrandeschi, iš Santa Fiora pusės, vasalų.

1254 m. šeima perdavė pilį ir jai priklausančias žemes Sienos savivaldybei. Tačiau ponai Cinigiano ir toliau vienvaldiškai valdė vietinius gyventojus, ir atrodo, kad jų ištikimybė Sienai nebuvo aiški, todėl 1278 m. Sienos gyventojai padavė į teismą paskutinįjį šeimos valdovą, apkaltinus jį, su pretekstu, užpuolus gerbiamą bažnyčios tarną šio kelionės į Viterbą metu. XIV a. pilį valdė Guidi di Poppi ir Battifolle, iš kurių Siena atsikovojo teritorijos valdymą 1389 m., išmokėdama tuometiniam valdovui Francesco di Ugone di Battifolle reikšmingą sumą. Vis tik grafas, nepaisant susitarimų, ir toliau valdė Toskanos miestelį, iki tol, kol 1404 m. buvo išvarytas liaudies perversmo metu. 

XVI a. vid Činidžijanas kartu su Siena tapo Toskanos Didžiosios Kunigaikštystės dalimi, o 1766 m. Pietro Leopoldo di Lorena jį atjungė nuo Sienos provincijos savivaldybės ir prijungė prie Groseto, kur liko ir po to, kai 1859 m. jis tapo Italijos karalystės dalimi. Šiuo metu teritorija, išlaikydama visą savo istoriją ir prabangą, išlieka idealia vertingo ir prabangaus nekilnojamo turto vieta.