PARDUODAMA ANTIKINĖ GYVENVIETĖ FLORENCIJOJE

19 fotografija

Nuostabiame Florencijos kalvų peizaže, apsupta šimtamečių alyvmedžių, vynuogynų ir kiparisų,  stovi ši parduodama antikinė gyvenvietė, statyta 1400 m., kurios bendras plotas yra 1200 kv.m.

Parduodamą prašmatnią vilą charakterizuoja elegancija ir tradicija, joje vyrauja jauki ir maloni atmosfera, kurioje galima atsipalaiduoti ir mėgautis supančia Toskanos laukų ramybe.

Žavinga, parduodama Toskanoje vila yra apsupta 5 ha žemės, kurios dalis yra naudojama Chianti Classico vyno produkcijai, o kita dalis yra apsodinta mišku ir alyvmedžiais. Šalia pastato yra du sodai: pirmas yra su angliško stiliaus žole bei šimtamečiais kiparisais, kurie palydi į vilos įėjimą. Čia yra maža koplyčia, o šalia jos zakrestija, kripta ir mažas kiemas bei ložė, virš kurios yra erdvi terasa. Kitas sodas yra itališko stiliaus, jį simbolizuoja panoraminės terasos, kurios puikiai papildo šildomą baseiną ir elegantišką antikinės gyvenvietės fasadą  iš kitos pusės.

Florencijos trijų lygių vila buvo restauruota ir pritaikyta naudojimui, kaip “Bed & Breakfast”. Rūsyje yra virtuvė ir du valgomieji bei vyninės. Pirmame ir antrame aukštuose yra dešimt erdvių ir išskirtinių miegamųjų kambarių, kiekvienas su atskiru vonios kambariu. Nuo jų atsiveria neįtikėtinas vaizdas į Toskanos kalvas. Vidines patalpas apibūdina elegancija, kurią sukuria antikiniai baldai ir matomos lubų sijos, o ją papildo šiuolaikiniai vonios kambariai su visais patogumais.

Svečiams taip pat įrengtos penkios svetainės, iš kurių viena pritaikyta rūkantiems. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Vilos Florencija  - Prašmatnios vilos  

Vidaus plotas: 1200 kv.m.

Išorės plotas: 5 ha

 

Kambarys: 10

Vonios kambarys: 10

Svetainė: 5

Virtuvė: 1

Valgomasis: 2 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5


Šildomas hidromasažinis baseinas

Koplyčia

Žemė: 5 ha

 

Toskana – Florencija: Florencija km 15 – Siena km 42 – Montespertoli km 15 – San Miniato km 28 – San Gimignano km 28 – Terminis parkas km 40 – Golfas Ugolino km 9 – Volterra km 45 – Florencijos oro uostas km 13 – Autostrada: išvažiavimas Florencija sud km 14.

Ref: 0191
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vila sienoje

prabangus nekilnojamas turtas
pilis florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: San Casciano Val di Pesa yra nutolęs kelis kilometrus nuo Florencijos, jame yra daug bažnyčių ir viduramžių laikų vilų, kaip pvz. Bibbione pilis. Romėnų laikotarpiu San Casciano minimas, kaip "mansio", forpostas, skirtas pasikeisti arklius antikiniame Florencijos kelyje. Santa Cecilia bažnytėlė, kuri stovėjo netoli romėnų kelio, buvo pavadinta "a Decimo” (prie dešimto), kadangi buvo šalia dešimto akmeninio orientyro, kuris nurodydavo dešimties mylių atstumą nuo Florencijos. Zona, kurioje šiuo metu stovi elegantiška parduodama vila, buvo apgyvendinta jau apie VIII a. prieš Kristų, bent jau taip galima spęsti iš archeologinių radinių, priklaususių etruskams. Iš pradžių San Casciano buvo mažas kaimelis netoli prabangios Florencijos, kuris stovėjo bažnytėlės Santa Cecilia a Decimo kaimynystėje, o jo paskirtis buvo sustojimas arkliams, paveldėta iš romėnų epochos. 1312 m. imperatorius Arrigo VII San Casciano išsirinko kaip stovyklavietę po Florencijos apgulties, bet jį aplenkė brolis, archivyskupas iš Treviri, kuris užpuolė ir sugriovė daugelį Val di Pesa pilių. Neužilgo kaimelis buvo užkariautas Castruccio Castracani. 

1343 m. Gualtieri di Brienne, užėmus Toskanos sostinės valdovo kėdę, transformavo San Casciano į kunigaikštystę ir jį sustiprino daugybe apsauginių sienų, bet dėl jo pabėgimo iš Florencijos, darbai liko neužbaigti. 1354 m. Fra' Moriale D'Albano kariuomenė tiesiogine to žodžio prasme kaimelį paima į nelaisvę, kaip įkaitą, siekiant gauti išpirką. 

Po to Florencija nusprendė sustiprinti centrą savo lėšomis, suprasdama, kad kaimelio pozicija pritraukia banditus ir priešo karius. Su Medici atvykimu prasideda taikesnis periodas, kurio metu buvo nugriautos kai kurios užtvaros, o pilių griuvėsiai aplink San Casciano užleido savo vietą elitinėms viloms ir žemės ūkio pastatams. Val di Pesa, šiuo žėrinčiu periodu, tampa Della Robbia namais, įžymios keramikų dinastijos, kuri aprūpino visą Toskaną prabangia molio keramika. Deja San Casciano ir vėl pažino karo baisumus. 1944 m. liepos mėn. 26 d. besitraukiančios fašistų-nacistų kariuomenės minos ir sąjungininkų kariuomenės bombos sugriauna miestą, atnešdami daug nuostolių ir pridurdami prie mažo miestelio niokojimo istorijos galutinį dramos skyrių.