Palėpė Florencijoje su erdvia terasa ir unikalia panorama

20 fotografija

Sudėtinga pervertinti kilminguosius rūmus, esančius ant Arno upės kranto, kurie stovėdami išilgai Florencijos upės kranto išsiskiria visu savo grožiu. Žavesys dar labiau padidėja jeigu vieta yra rūmų aukščiausioje vietoje, kaip mūsų atveju, žavingoji 100 kv.m. terasa su pavėsine, nuo kurios atsiveria unikali panorama į Katedrą ir Senąjį Tiltą.

Kalbame apie žavingąją, prašmatniąją 280 kv.m. palėpę, šiuo metu parduodamą Florencijoje, kuri sužavi savo rafinuota ir ypač elegantiška apdaila.

Puikiai išsilaikiusios prestižinio Kararos marmuro grindys, šviesūs marmuriniai laiptai, dekoruotos sienos ir lubos puikiai dera su Toskanos renesanso epochos rafinuotu ir aristokratiniu apdailos ir baldų stiliumi.

Natūrali šviesa, kuri patenka pro lengvomis užuolaidomis praturtintus langus, maloniai glosto šio prašmatnaus parduodamo buto patalpas, priduodama joms dar didesnio šarmo.

Nei kiek neperdėtas klasicizmas, vyraujantis antikiniuose balduose ir prestižiniuose audiniuose, kurie buvo kruopščiai atrinkti, yra tipiškas prašmatniose senovinėse Florencijos vilose ir namuose. 

Prestižinis nekilnojamas turtas, parduodamas Toskanos širdyje, susideda iš erdvios svetainės, valgomojo, virtuvės, dviejų miegamųjų, dviejų vonios kambarių, skalbyklos ir drabužinės. Erdvios, šviesios patalpos yra dekoruotos tikrais meno kūriniais. Balta spalva dominuoja patalpose, prie kurios dera auksinis veidrodžių, rėmelių ir ypatingųjų paveikslų, kurie papildo apdailą, blizgesys.  Profesionalus šviesos, ploto ir erdvės išdėstymas įlieja naujų syvų į šią senovinę, parduodamo prestižinio namo struktūrą. Rūmuose yra liftas ir durininkas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Prestižinis nekilnojamas turtas - prašmatni vila

Vidaus plotas: 280 kv.m.

Išorės terasa: 100 kv.m. 


Erdvi svetainė su židiniu

Valgomasis

Virtuvė

2 miegamieji

2 vonios kambariai

Drabužinė


Grindys iš prestižinio Kararos marmuro

Terasa su pavėsine


Toskana – Florencija: Luka km 78 – Piza km 100 – Siena km 68 - Fortė dei Marmi km 107 - Abetono Kalnai km 84 - Florencija km 2 - Montekatini Termės km 48 – Golfo Klubas Pavoniere km 23 - Jodinėjimo mokykla km 36 - Florencijos oro uostas km 7 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 12.

Ref: 2455
Kaina: konfidencialios derybos

ieškoma parduodama vila

vila jūra toskana
užmiesčio namai florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.