PADUJOJE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

4 fotografija

Prestižinis nekilnojamas turtas parduodamas Padujoj (Abano terme), kaip beveik ir visos Veneto prašmatnios vilos, yra pastatytas Venecijos stiliumi XV a. Jame gyveno kilmingieji, o taip pat ir, 1779 m., Džiakomas Kazanova. 

Elitinio namo bendras plotas yra 14000 kv.m., o jį supa 70000 kv.m. parkas, pilnai aptvertas galinga mūrine tvora. 

Pagrindinis namas architektūriniu požiūriu yra didžiausios vertės pastatas. Vilos struktūra yra klasikinis pavyzdys Paladijaus matricos: architektas suprojektavo puikios geometrinės figūros formos vilą. Visa tai išsaugant tipišką Venecijos stilių, kurį galima atpažinti iš daugelio detalių, kaip pavyzdžiui langų rėmai ir du vilos simetriški įėjimai su erdviais laiptais. Prieš kelis metus įžymi architektų komanda ėmėsi šios Veneto vilos restauravimo projekto, kuris bus užbaigtas greitu metu ir bus sukurta apie 70 prabangių apartamentų, žavingas restoranas, kongresų salė, viešbutis su 24 kambariais, darbo kambariai ir grožio centras.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: Abano Terme


Tipas: Padujoj parduodamos vilos - Liukso klasės namas

Vidaus plotas: 14000 kv.m.

Išorės plotas: 70000 kv.m.


Pagrindinė vila: 230 kv.m.

3 džiovyklos: 3000 kv.m.

Pasaulietiška koplyčia: 115 kv.m.

Prižiūrėtojo namas: 134 kv.m.

Klėtis prieš vilą, naudojama, kaip arklidės ir įrankių sandėlys: 1480 kv.m.

Klėtis prieš gatvę su patalpoms darbininkams

Pastatas su bokštu, naudojamas kaip sandėlys: 505 kv.m.

Požeminiai garažai


Venetas – Paduja: Paduja km 10 – Venecija km 55 – Vicenca km 30 – Verona km 89 -  Golfo Klubas Colli Euganei km 3 – Hotel Termale Villa Pace km 0,8 - Venecijos oro uostas km 56 – Autostrada: išvažiavimas Padova/Bologna Arcoveggio km 3.

Ref: 2232
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prašmatnios vilos

veneto vila
prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Abano Terme

Venetas – Paduja: Abano Terme stovi kalvos Euganei papėdėje ir kartu su Montegrotto, Galzignano, Battaglia ir Teolo sudaro patį didžiausią  ir seniausią Europoje Terminį kompleksą. Abano ištakos siekia priešistorinius laikus: archeologiniai kasinėjimai Montegrotto demostruoja, kad zona buvo apgyvendinta gyventojų, kurie jau tada žinojo gydomasias terminių vandenų ir purvo savybes ir tai siejo su vandens dievybe, čia ypač garbinama nuo IX a. prieš Kristų, Aponus vardu. Didelis klestėjimo periodas šiame Veneto mieste, kur stovi prestižinė parduodama vila, buvo imperijos metu, kuomet buvo pastatytos nuostabios mozaikinės vilos. Vėliau, kai paplito krikščionybė, siejimas gydymosi su vandeniu, rafinuotas gyvenimas, kuris čia vyko ir kultinė vieta išprovokavo terminio Veneto miesto žlugimą. Tik XII a. dokumentuose atrandame žinias apie Veneto miestą, kuris kartu su kitomis aštuoniomis pilimis imperatoriaus Otono II buvo padovanotas kilmingiems lngelfredo de' Conti. 

Mirus lngelfredo, Abano atiteko Manfredo, kurio vienintelė palikuonė buvo duktė Čečilija: daugelis šios zonos kilmingųjų siekė ją vesti ir taip tapti Abano valdytoju, kas išprovokavo dramatiškas kovas, kurios baigėsi tik kai Padujos Respublika atsiuntė savo valdytoją. Paduja įsakė iš naujo atidengti termines maudyklas ir paskelbė jų naudojimosi taisykles: tačiau jų lankymas buvo labai limituotas iki 1554 m. Kitas klestėjimo periodas buvo XVIII a. antroje pusėje, kuomet buvo pastatyta daug vilų, vėliau perdarytų į terminius kompleksus: tuomet tapo madinga aukštuomenei atvykti pasisvečiuoti į Abano.