Padujoj parduodamas prestižinis namas

27 fotografija

Tipiška Veneto vila, senovėje buvęs kaimo paslaugų pastatas, šiuo metu yra žavus parduodamas prašmantnus nekilnojamas turtas, apsuptas erdviu 7 ha parku ir apjuostas įspūdinga plytine siena. Pastatyta tarp XVI a. pabaigos ir XVII a. pirmos pusės, antikinė rezidencija, esanti Padujoj, neseniai buvo kruopščiai restauruota, kas šiam prestižiniui namui dovanojo grožį ir galybę. Bėgant amžiams jis išlaikė savo originalias architektūrines charakteristikas, kaip ir jo verandos kvadratinės kolonos su aukštomis apvaliomis arkomis. Šios charakteristikos šiai dienai yra pritaikytos moderniems naudojimosi poreikiams, kas dovanoja pastatui prestižą ir žavesį. Pagrindinis įėjimas į prestižinę nuosavybę, kurį sudaro dvi kvadratinės kolonos, yra sienoje, kuri supa žavųjį parką, kur yra gražusis žydintis ežerėlis, ir kuris supa vilą. Vidaus patalpos buvo visiškai restauruotos: salės yra labai erdvios ir kruopščiai dekoruotos, pradedant mažaja jaukiaja sale pirmame aukšte, iš kurios atsiveria vaizdas į parką ir į lodžiją, iki didžiosios XVIII a. Venecijos stiliaus svetainės, esančios mansardoje, kuri išlaikė  savo ypatingą žavesį dėl monumentalumo, kylančio iš struktūros unikalioje aplinkoje, dengtos santvarų seka su vienodais tarpais. Šio prašmatnaus namo vidaus patalpų dydis susilieja su išorinių patalpų platybe ir taip prisideda kuriant įtaigią bei įtraukiančią atmosferą, tinkančią praleisti čia nepamirštamas akimirkas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: Paduja


Tipas: Prašmatnus nekilnojamas turtas - namai ir vilos

Vidaus plotas: maždaug 1400 kv.m.

Išorės plotas: 7 ha


Vonios kambariai: 6

Svetainės: 2

Ofisas: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Dirbtinis ežerėlis

Teniso kortai

Maniežas

Parkas: 7 ha


Venetas – Paduja: Paduja km 15 - Kjodžia km 22 - Venecija km 39 - Rovigo km 50 - Golfo Klubas km 16 - SPA km 17 - Venecijos oro uostas km 40 - Autostrada: išvažiavimas Venezia/Chioggia km 13.

Ref: 0375
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prestižiniai namai

parduodamos prašmatnios vilos
parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Paduja

Venetas – Paduja: Prestižinė parduodamos prašmatnios vilos vieta, - Paduja, jau pradedant nuo XI a. prieš Kr. buvo viena iš svarbiausių Romėnų kolonijų, o kitame amžiuje tapo laisvu miestu, kur virė guvus ekonominis, kultūrinis ir religinis gyvenimas. Miesto, esančio 20 km nuo Venecijos, išvaizda susiformavo XIII a., kai buvo įkurtas Universitetas ir pastatyti Ragione rūmai bei pirmoji miesto siena. XIV a. valdant Carrarese, Veneto miestas pasiekė aukščiausią politinio, karinio ir kultūrinio prestižo tašką ir tuo metu į Padują pradėjo plaukti rašytojai ir menininkai iš visos Italijos. 

Po to, kai XVI a. buvo prijungta prie Venecijos respublikos, Paduja pakeitė savo išvaizdą išdygus naujiems valstybiniams rūmams, bažnyčioms ir naujai miesto sienai su įtvirtinimais. Iki šiol Paduja lieka elegantišku ir diskretišku miestu, kurio istoriniame centre tvyro viduramžių atmosfera su žaviausiu istoriniu ir meno palikimu. Istorija ir menas atsispindi taip pat ir daugybėje Padujoje ir jos apylinkėse parduodamų prašmatnių vilų. Apie gyvybingą kultūrinį ir komercinį gyvenimą mieste, netoli nuo Venecijos rodo ir Caffè Pedrocchi įkūrimas 1831 m., kuri tapo intelektualų ir politikų, kurie palaikė nepriklausmybės judėjimą prieš Austrijos imperiją, susitikimų vieta. Išskirtiniame kultūros centre, - Padujoj, atsiskleidė įžymios asmenybės, kaip pavyzdžiui Pietro d'Abano - daktaras, filosofas, mokslininkas ir Sorbonos docentas; Petrarka, kuris į miestą atsinešė savo meilę Laurai; Lovato Lovati ir net Galilėjo Galilėjus, kuris miestą pavertė savo observatorija. Liudija apie išskirtinių menininkų buvimą Veneto miestelyje ir tokie darbai, kaip Scrovegni koplyčios XIV a. freskų ciklas, Katedra ir Krikštykla su Giusto de' Menabuoi freskomis, Šventojo kompleksas su nuostabiais XV a. Donatello darbais ir didžiojo renesanso laikotarpio Tiziano ir Andrea Mantegna darbai Koplyčioje Ovetari agli Eremitani.