Padujoj parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

30 fotografija

Esanti Padujoj, apsupta žavingojo Euganei Kalvų parko, yra parduodama ši įtaigi liukso klasės vila, perdaryta iš senovinio benediktinų XVII a. vienuolyno, kuris buvo pastatytas 1200 m. Jeigu atidžiai apžiūrėtume šį prabangų namą, šiuo metu turintį svečių namų paskirtį, galima pastebėti, kad dabartinėje rezidencijoje yra iki šiol yra išlikę originalios benediktinų struktūros pėdsakai. 

Veneto vila neseniai buvo kruopščiai restauruota, išlaikant originalias charakteristikas, tarp kurių ir dalį senovinių plytų. Restauracija buvo atlikta gerbiant supančią aplinką, į kurią integruojasi pastatas ir jo teritorija.

Nekilnojamas turtas yra pastatytas iš smiltainio, yra dviejų aukštų su gyvenama palėpe. Vidaus patalpose vyrauja medžiagos ir tipiškas klasikinis bei elegantiškas Veneto užmiesčio namų stilius, su medinių sijų lubomis, molinių plytelių grindimis ir akmeninėmis sienomis. Ypatingai atkreiptinas dėmesys į erdvų valgomąjį su žavingomis arkomis, akmeninėmis lubomis ir sienomis. 3 mini butai, esantys struktūroje yra paprasti, bet tuo pačiu metu elegantiški dėka taip pat ir jų puikaus apšvietimo. Juose yra miegamasis, vonios kambarys ir virtuvėlė. Prabangios vilos nuosavybę supa 10 ha žemės, iš kurių 6,5 yra apsodinti vynuogynu, iš kurio vynuogių yra gaminamas vynas, o likusi yra sėjamoji žemė. Aplink patį pastatą yra sodas, nuo kurio atsiveria žavingas panoraminis vaizdas į supantį kraštovaizdį. Išorėje yra galimybė įrengti baseiną.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: Paduja


Tipas: Liukso klasės vila - prabangūs namai Venete

Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 10 ha


3 prašmatnūs mini butai su kambariu, vonios kambariu, virtuvėle

Valgomasis

2 priestatai 80 m2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Garažas

Vynuogynas: 6,5 ha

Bendras žemės plotas: 10 ha


Venetas – Paduja: Paduja km 15 - Kjodžia km 22 - Venecija km 39 - Rovigo km 50 - Golfo Klubas km 16 - SPA km 17 - Venecijos oro uostas km 40 - Autostrada: išvažiavimas Venezia/Chioggia km 13.

Ref: 0385
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Venecija parduodama namai

paladijaus vilos
prašmatnios vilos parduodama

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Paduja

Venetas – Paduja: Prestižinė parduodamos prašmatnios vilos vieta, - Paduja, jau pradedant nuo XI a. prieš Kr. buvo viena iš svarbiausių Romėnų kolonijų, o kitame amžiuje tapo laisvu miestu, kur virė guvus ekonominis, kultūrinis ir religinis gyvenimas. Miesto, esančio 20 km nuo Venecijos, išvaizda susiformavo XIII a., kai buvo įkurtas Universitetas ir pastatyti Ragione rūmai bei pirmoji miesto siena. XIV a. valdant Carrarese, Veneto miestas pasiekė aukščiausią politinio, karinio ir kultūrinio prestižo tašką ir tuo metu į Padują pradėjo plaukti rašytojai ir menininkai iš visos Italijos. Po to, kai XVI a. buvo prijungta prie Venecijos respublikos, Paduja pakeitė savo išvaizdą išdygus naujiems valstybiniams rūmams, bažnyčioms ir naujai miesto sienai su įtvirtinimais. Iki šiol Paduja lieka elegantišku ir diskretišku miestu, kurio istoriniame centre tvyro viduramžių atmosfera su žaviausiu istoriniu ir meno palikimu. Istorija ir menas atsispindi taip pat ir daugybėje Padujoje ir jos apylinkėse parduodamų prašmatnių vilų. 

Apie gyvybingą kultūrinį ir komercinį gyvenimą mieste, netoli nuo Venecijos rodo ir Caffè Pedrocchi įkūrimas 1831 m., kuri tapo intelektualų ir politikų, kurie palaikė nepriklausmybės judėjimą prieš Austrijos imperiją, susitikimų vieta. Išskirtiniame kultūros centre, - Padujoj, atsiskleidė įžymios asmenybės, kaip pavyzdžiui Pietro d'Abano - daktaras, filosofas, mokslininkas ir Sorbonos docentas; Petrarka, kuris į miestą atsinešė savo meilę Laurai; Lovato Lovati ir net Galilėjo Galilėjus, kuris miestą pavertė savo observatorija. Liudija apie išskirtinių menininkų buvimą Veneto miestelyje ir tokie darbai, kaip Scrovegni koplyčios XIV a. freskų ciklas, Katedra ir Krikštykla su Giusto de' Menabuoi freskomis, Šventojo kompleksas su nuostabiais XV a. Donatello darbais ir didžiojo renesanso laikotarpio Tiziano ir Andrea Mantegna darbai Koplyčioje Ovetari agli Eremitani.