Padujoj parduodamas prašmatnus namas

36 fotografija

Veneto širdyje, netoli Padujos stovi ši parduodama žavinga liukso klasės vila, kuri neseniai buvo restauruota su aukštos vertės apdaila. Praėjus ilgu taku, asfaltuotu jūros akmenimis, išdėliotais rankiniu būdu pagal kruopščią geometriją, patenkame į Veneto vilą, esančią visai netoli nuo Padujos. Žibintai, esantys išilgai tako, buvo pagaminti vietinių meistrų ir pasižymi lankstumu, kas padeda jiems išlikti nesugedusiems. 

Prabangaus nekilnojamojo turto fasadas yra visas padengtas raudonojo akmens plytelėmis, kurios portike pereina į kitus tonus grindyse, išdėliotose šachmatiniu būdu. Taip pat ir viduje sienos yra padengtos matomu akmeniu. 

Pirmame aukšte yra labai šviesi erdvi svetainė su dideliais langais bei durlangiais, pro kuriuos patenkame į virtuvę. Vitražai, esantys kambaryje, yra darbas to paties stikliaus, kuris dirbo svarbiausiose Venecijos bažnyčiose. Valgomojo stalinės lempos yra tikri brangakmeniai, padaryti vietinio stikliaus. 

Viršutiniame parduodamos prašmatnios vilos aukšte yra trys kambariai ir naudojama palėpė, kur yra įrengta erdvi žaidimų salė. Parketo grindys suteikia buveinei dar daugiau elegancijos.

Šitame prašmatniame name yra daug kas, kuom galima žavėtis, tiek viduje, tiek išorėje. Septyniuose žemės hektaruose yra: nuostabus baseinas, įspūdingas tvartas su pristatyta mūrine pavėsine ir teniso kortai, kurie gali pavirsi ir futbole aikšte. 


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: viena valanda nuo Venecijos


Tipas: Parduodamos vilos - Veneto vilos

Vidaus plotas: 

Prašmatnioji vila maždaug 500 kv.m. 

Kita pagrindinė vila maždaug 400 kv.m. 

Prižiūrėtojo namelis  maždaug 300 kv.m.  


Išorės plotas: 8 ha žemės


Pagrindinė prašmatnioji vila: 

3 kambariai 

2 vonios kambariai 

Bilijardo salė 

Valgomasis 

Svetainė 

Virtuvė 

Darbo kambarys 

 

Teniso kortai/mažasis futbolas su persirengimo kambariais 

Veranda prie baseino 

Pavėsinė prie tvarto 

Krosnis 

Garažas 

Sandėlys 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Venetas – Paduja: Paduja km 20 -Vičenca km 60 - Venecija km 50 - Rovigo km 60 - Golfo Klubas km 5 - SPA km 30 - Venecijos oro uostas  km 50 – Autostrada: išvažiavimas Padova ovest km 18.


Ref: 0430
Kaina: Nuo 5M iki 10M

parduodami prašmatnūs namai

parduodami namai
prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Paduja

Venetas – Paduja: Prestižinė parduodamos prašmatnios vilos vieta, - Paduja, jau pradedant nuo XI a. prieš Kr. buvo viena iš svarbiausių Romėnų kolonijų, o kitame amžiuje tapo laisvu miestu, kur virė guvus ekonominis, kultūrinis ir religinis gyvenimas. Miesto, esančio 20 km nuo Venecijos, išvaizda susiformavo XIII a., kai buvo įkurtas Universitetas ir pastatyti Ragione rūmai bei pirmoji miesto siena. XIV a. valdant Carrarese, Veneto miestas pasiekė aukščiausią politinio, karinio ir kultūrinio prestižo tašką ir tuo metu į Padują pradėjo plaukti rašytojai ir menininkai iš visos Italijos. Po to, kai XVI a. buvo prijungta prie Venecijos respublikos, Paduja pakeitė savo išvaizdą išdygus naujiems valstybiniams rūmams, bažnyčioms ir naujai miesto sienai su įtvirtinimais. Iki šiol Paduja lieka elegantišku ir diskretišku miestu, kurio istoriniame centre tvyro viduramžių atmosfera su žaviausiu istoriniu ir meno palikimu. Istorija ir menas atsispindi taip pat ir daugybėje Padujoje ir jos apylinkėse parduodamų prašmatnių vilų. 

Apie gyvybingą kultūrinį ir komercinį gyvenimą mieste, netoli nuo Venecijos rodo ir Caffè Pedrocchi įkūrimas 1831 m., kuri tapo intelektualų ir politikų, kurie palaikė nepriklausmybės judėjimą prieš Austrijos imperiją, susitikimų vieta. Išskirtiniame kultūros centre, - Padujoj, atsiskleidė įžymios asmenybės, kaip pavyzdžiui Pietro d'Abano - daktaras, filosofas, mokslininkas ir Sorbonos docentas; Petrarka, kuris į miestą atsinešė savo meilę Laurai; Lovato Lovati ir net Galilėjo Galilėjus, kuris miestą pavertė savo observatorija. Liudija apie išskirtinių menininkų buvimą Veneto miestelyje ir tokie darbai, kaip Scrovegni koplyčios XIV a. freskų ciklas, Katedra ir Krikštykla su Giusto de' Menabuoi freskomis, Šventojo kompleksas su nuostabiais XV a. Donatello darbais ir didžiojo renesanso laikotarpio Tiziano ir Andrea Mantegna darbai Koplyčioje Ovetari agli Eremitani.