Nuostabus žemės ūkio turizmo sodas pardavimui Sienoje

full screen
49 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Sienoje įsikūrusiame žavioje kaimo vietovėje yra šios nuostabios prabangos savybės, supa šios zonos žaliosios žemės sklypai parduoti.
Šis turtas yra Colle Val d'Elsa savivaldybėje, vos keliuose kilometruose nuo Siena istorinio centro ir garsiojo viduramžių kaimo San Gimignano . Šiuo metu yra prabanga turistų apgyvendinimo įstaiga ir siūlo patogų gyvenimo būdą viduje senamiesčio vienuolyną, kuris 18 a. Buvo paverstas namais.
Šis istorinis turtas, apsuptas savo 6000 m2 atsipalaidavimo žaliąja erdve, yra lauko baseinas, kuriame įrengti prabangūs sodai, siūlo visiškai atsipalaiduoti išskirtiniu neginčijamu žavesiu.
Ši parduodama vila yra 760 kv.m., o kai kurie kruopščiai restauruoti darbai, visiškai laikantis šio seno pastato, šiuo metu yra suskirstyti į dešimt elegantiškų apartamentų, kurie gali tilpti nuo dviejų iki keturių žmonių ir skoningai apstatyti autentišku Toskanos ūkių paplūdimiu.
Tipiški Toskanos tradicijos architektūriniai elementai, tokie kaip vertingos lubos su atviromis medinėmis sijomis, šildo ir sveikina kambarius, o svečiai giria daugybę patogumų.
Šis tipiškas Toskanos parduodamas namas yra puiki vieta ir unikali proga įvertinti vertybes ir grožimus, kuriuos siūlo regionas, kuriame yra viso pasaulio mylimas meno ir kultūros paveldas.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Siena
Savivaldybė: Colle Val d'Elsa

Tipas: agritourism resort - Toskanos sodyba

Vidinis paviršius: 760 m2
Išorinis paviršius: 6000

10 apartamentų
Baseinas: 7 x 14 m

Siena 20 km - San Gimignano 15 km - Volterra 28 km - Florencija 45 km - Forte dei Marmi 150 km - Grosseto 95 km

Ref: 3336
Kaina: Iki 2,5 Milijono

Toskanų žemdirbystė

Siena vilos
Toskanos sodyba

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Colle Val d'Elsa

Siena yra garsus miestas Toskanos širdyje ir yra viena iš populiariausių ir mylimų vietų regione. Pasaulis garsus savo didžiuliu meniniu, kultūriniu, vaizdingu ir istoriniu paveldu. Siena taip pat garsėja savo "Palio", kuris yra "Piazza del Campo" lenktynių žirgais.
1995 m. Istorinis Sienos centras buvo pavadintas UNESCO pasaulio paveldo objektu, kurio žavesio grožis. Čia yra įvairūs religiniai ir civiliniai pastatai, tokie kaip Katedra, San Domenico bažnyčia, San Francesco bažnyčia, Basilica d'O'Servanza, Palazzo Bargagli, Palazzo Bichi Ruspoli ir daugelis kitų.
Sienos teritorijoje yra daug prestižinių vilų ir periodinių dvarų . Kai kurie yra įsikūrę miesto centre ir netoli esančiuose Chianti regiono kaimuose. Tai ideali vieta, kur prabangą galima pridėti prie šeimos šilumos. Šios sritys puikiai tinka tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą, neprarandant taikos, kurią galite mėgautis šiose žemėse.