Nuostabus viešbutis Pietrasantoje

full screen
35 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Pietrasantoje yra prabangus turistų apgyvendinimo įrenginys, įsikūręs gražioje 19-ojo amžiaus elegantiškame pastate, kuriame yra unikali atmosfera.
Kai jis buvo suremontuotas ir pakeistas į prabangų viešbutį, šis turtas išlaikė savo originalius architektūros elementus, pavyzdžiui, dekoracijas, grindis ir laikotarpio detales.
Šis daugiabutis viešbutis parduodamas apie 300 m2 ir yra sudarytas iš devynių išskirtinių kambarių, įskaitant tris liukso numerius. Šių kambarių elegantišką ir sveikatingumo stilių papildo tradiciniai ir modernūs elementai, įskaitant sūkurines vonios, sauną ir turkišką pirtį.
Šiame prabangiame pastate taip pat yra svarbių medžiagų, tokių kaip marmuras, medinės grindys, rafinuotas gobelenas ir antikvariniai daiktai.
Jo strateginė pozicija, vos keli žingsniai nuo istorinio centro, puikiai tinka tiems, kurie nori ištirti Pietrasanto, Forte dei Marmi ir Versilijos miestus . Šios dvaro atmosfera apsupa savo svečius atpalaiduojančiame ir jaukioje aplinkoje, idealioje ir išskirtinėje vietoje, kurioje galite praleisti nepamirštamas akimirkas

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Lucca
Savivaldybė: Pietrasanta

Tipas: Viešbutis

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: -

9 miegamieji
10 vonios kambariai
Priėmimas
Valgomasis

Forte dei Marmi 2 km - Viareggio 14 km - Lucca 35 km - Florencija 110 km - Piza 40 km - Pizos oro uostas 42 km

Ref: 3340
Kaina: € 3.600.000

viešbutis versilia

viešbutis forte dei marmi, viešbutis pietrasanta
viešbutis pardavimui pietrasantoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pietrasanta

Ši nuostabi prabangi vila yra Toskanoje, šalia Lucca - puikus grožio miestas, pilnas istorijos ir žavesio.
"Lucca" garsėja savo svajonių namus ir istoriškai prestižinius dvarus, ir išsaugojo daugelį senųjų struktūrų, tokių kaip amfiteatras, forumas ir romaninės bažnyčios.
Lucca buvo vienas iš svarbiausių viduramžių miestų Italijoje, kurio turtinga istorija ir didybė šiandien vis dar matoma.
Lukos miestai ir kaimai taip pat yra labai įdomūs: kai kurie yra netoli Apuano Alpių, o kiti yra netoli Versilijos pakrantės, mėgstamos ir populiarios pakrantės zonos, ir viena iš išskirtinių Italijos vietų, kurioje yra tokie brangakmeniai kaip "Forte dei" Marmi, Pietrasanta ir Camaiore.