Nuostabus neoklasikinis rūmai pardavimui Kremonoje

full screen
30 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis nuostabus neoklasikinis pastatas yra Kremonos istorinio centro širdyje.
Šis rūmai parduodami XVIII a. Ir yra pertvarkymo, kurio siekė Marquis Antonio , šviečiamas aristokrasis, mėgstęs muziką ir menus, noras išreikšti garbingą vietą savo paveikslų kolekcijoms, muzikos instrumentams ir surengti susitikimus Filharmonijos akademija.
Šis dviejų aukštų rūmų plotas apie 3000 m2: pirmame aukšte yra keletas puikių kambarių, vaizdingų kupoluose ir karyatidų , kuriuose Filharmonijos akademija susitiko keletą kartų; pirmame aukšte visiškai reikia renovacijos.
Šis rūmai šiuo metu yra saugomi Kultūros paveldo biure. Jame yra 15 miegamųjų ir 14 vonios kambariai, kurie naudojami kaip kultūrinių parodų, koncertų, konferencijų ir renginių vieta.
Nuostabios freskos, raižytos lubos, Murano stiklo šviestuvai, apsvaiginti marmuro kolonos ir statulos puošia šią išskirtinę neoklasikinę vietą.
Iš pastato taip pat atsiveria vaizdas į 200 m² ploto vidinį vidinį kiemą, kurį supa nuostabus parkas, kurio dydis - maždaug 1000 m2.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Cremona
Savivaldybė: Cremona

Vidinis paviršius: 3000 m2
Išorinis paviršius: 1200 m2

15 miegamieji
14 vonios kambariai
Vidinis kiemas
Sodas

Milanas 95 km - Breša 56 km - Desenzano del Garda 70 km - Bergamo 100 km - Milano Malpensos oro uostas 150 km

Ref: 3450
Kaina: € 4.500.000

istorinis pastatas kremona

istorinis Lombardijos rūmai
istoriniai pastatai, skirti parduoti kremonuose

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kremona

Cremona , miestas pietinėje Lombardijos dalyje, yra žinomas kaip trijų miestų miestas : Turòon, Turàs, tetàs
Remiantis legenda, Herkulio įkūrimas buvo faktiškai įkurtas Romos respublikos laikotarpiu ir netrukus tapo svarbiu Po ​​slėnio centro centru, žaidimų, forumo ir monumentalių terminių pirčių amfiteatru.
Svarbiausia miesto centro dalis yra Viduramžių Piazza del Comune, įkvėpta bendri vieta, kurioje taip pat gyvena kai kurie didieji Italijos vidurnakčio paminklai, tokie kaip katedra ir jos baptistras, Torrazzo, "Loggia dei Militi" ir "Palazzo Comunale".