NUOSTABI VILA PRIE KOMO EŽERO

48 fotografija
Kerinčiame Komo ežero peizaže parduodama nuostabi prabangi vila, apipinta pasakų burtais ir literatūriniais aidais.
Ši secesinio stiliaus vila iškilusi tiesiai ant ežero kranto, jai priklauso ir privatus laivų dokas, skirtas 3-4 valtims, ilga laivų švartavimosi prieplauka ir plūduras didesniems laivams. 
Dviaukštė vila su papildomu cokoliniu aukštu laivų doko lygmenyje stebina minkštomis, vingiuotomis formomis, kurių grožį išryškina nuostabus kolonomis puoštas balkonas, tarsi apkabinantis šį prabangų pastatą. 
Stebina ne tik išorė – charakteringas sodas ir didingas Komo ežero artumas,- bet ir parduodamos vilos vidus. 
Pirmajame aukšte įrengtas erdvus prieškambaris, didžiulė svetainė su įspūdingu židiniu ir neįprasta veranda, išeinančia į sodą, biblioteka su židiniu, valgomasis, virtuvė, darbo kambarys ir drabužinė. Visi kambariai iki mažiausių detalių įrengti secesiniu (moderno) stiliumi, būdingu visai valdai. 
Antrajame aukšte randame keturis miegamuosius: visi kambariai turi vonios kambarius ir balkonus, iš kurių atsiveria Komo ežero panoramos. 
Cokoliniame aukšte įrengti nedideli apartamentai, sudaryti iš virtuvės kampo, rūsio, sandėliuko, miegamojo ir vonios kambario bei išėjimo į prieplauką.
Prabangiai vilai priklauso ir erdvi terasa, taipogi įrengta architektūriniu moderno stiliumi su žiemos sodu ir iš jos atsiveriančiomis kvapą gniaužiančiomis Komo ežero panoramomis bei dvi privačios  automobilių parkavimo aikštelės, kuriose telpa 6 automobiliai. 
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Zona: Komo ežeras
Tipas: prabangi vila – vila prie ežero

Plotas: 600 kv.m.
Sklypo plotas: 1 hektaras

4 miegamieji
4 vonios kambariai
Panoraminiai balkonai
Erdvi svetainė
Valgomasis
Virtuvė
Darbo kambarys
Biblioteka
Drabužinė
Veranda
Erdvi terasa
Nedideli atskiri apartamentai:
Virtuvės kampas
Rūsys
Sandėliukas
Miegamasis
Vonios kambarys
2 automobilių parkavimo aikštelės
Privatus laivų dokas
Prieplauka

Lombardija – Komo: Komo 2 km, Leko 30km, Milanas 56 km, Varėzė 34km, Lugano 38 km, Montičelio golfo klubas 18km, Sveikatingumo centras 13km, Malpensos oro uostas 65km
Ref: 0555
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Prabangi vila

Vila prie ežero
Parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo Ežero

LOMBARDIJA, KOMO EŽERAS
Komo ežeras – tai natūralus Lombardijos ežeras, susiformavęs upių ekskavacijos pasekoje ir sumodeliuotas ledynų. Trečias Italijoje pagal plotą ir pirmasis pagal perimetrą, šis vandens telkinys žinomas dėl savo ypatingos apverstą „Y“ raidę primenančios formos. Apdainuotas jau 1800-aisiais žymiausių Romantizmo poetų, nuo Aleksandro Manzoni iki Stendalio, nuo Džordžo Gordono Bairono iki Ferenco Listo, šis ežeras – viena labiausiai kerinčių vietų Itališkame peizaže. Ežerai, kadaise traukę poetų dėmesį, vis dažniau tampa tiek Italijos, tiek tarptautiniu mastu žinomų žmonių  traukos vieta. Dėl to čia galima rasti užburiančių prabangių vilų, vis paklausesnių tiek tarp Italijos, tiek tarp užsienio klientų.
 Neįmanoma neįsimylėti šių vietovių – su nuostabiu klimatu, kerinčiom panoramom, spalvingų ir kvapnių. Būtent dėl to vilos prie ežerų vis paklausesnės ir trokštamesnės.