NUOSTABI TOSKANOS VILA

13 fotografija

Vekjane, Pizoje, netoli Pučinio ežero pakrantės, pačiame Toskanos regione, yra šis labai prestižinis nekilnojamas turtas, šiuo metu parduodamas, kurio bendras vidaus plotas yra 500 kv.m., su uždaru baseinu, kurio bendras plotas yra 250 kv.m.. 

Ši rafinuota ir jaukiai prabangi vila Toskanoje yra įsikūrusi Pizos laukų žalumoje, netoli nuo Masačiukolio ežero: puikiai renovuota su aukštos kokybės apdailos medžiagomis, šis parduodamas turtas yra sudarytas iš pagrindinio prabangaus namo, išsidėsčiusio per 2 aukštus, iš viso 530 kv.m., ir pirkios iš  280 kvadratinių metrų, kurioje buvo pastatytas baseinas su sauna, sporto sale ir nuostabia nuotaikinga erdve pobūviams ir priėmimams. 

Abu pastatai yra gražaus sodo centre, kurio bendras plotas yra 4000 kvadratinių metrų, labai gerai prižiūrėto, nuo kurio atsiveria vaizdas į Pizos kalvas. 

Tai labai šviesi gyvenvietė, kuri gali pasigirti didelia ir labai patogia dienos zona su 3 svetainėm ir valgomuoju, virtuve su valgomaja niša, židiniu, sandėliuku ir vonios kambariu. 

Antrame aukšte, didelė dvigubos apimties svetainė ir nakties zona su pagrindiniu miegamuoju, kuris išeina į didelią panoraminę terasą; trys miegamieji su išskirtiniu vonios kambariu; darbo kambariu su senoviniu židiniu; drabužinėmis ir sieninėmis spintomis. 

Papildo šį objektą aptarnaujančio personalo zona, skalbimo patalpa ir pagalbinės patalpos. 

Viduje parduodamos Pizoje vilos yra terakotos grindys ir lubos su sijomis ir skersiniais, du židiniai, vienas iš kurių yra senovinis, ir kažkiek trompe l’oeil (optinė apgaulė) paveikslų,  kurie puošia ir suteikia ypatingą bei rafinuotą atspalvį visai aplinkai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Piza 

Zona: Piza 


Tipas: Vilos Toskanoje - vilos Piza

Vidaus plotas: 810 kv.m. 

Išorės plotas: 4000 kv.m. 


Kambariai: 4 

Vonios kambariai: 5 

Salonai: 4 

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


Darbo kambarys

Aptarnaujančio personalo patalpos 

Baseinas 

Sauna 

Sporto salė 

Sodas 4000 kv.m. 


TOSKANA: Piza 8 km - San Giuliano Termės 3 km - Livorno 25 km - Fortė dei Marmi 23 km - Luka 18 km - Florencija 80 km - Tirrenia golfo klubas 11 km - SPA Oliveto Terme 5 km - Pizos oro uostas 7 km - Autostrada: A11 išvažiavimas Pisa Nord 6 km 

Ref: 0075
Kaina: € 2.000.000

vilos piza

vilos florencija
prabangus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana Piza: Marina di Vekjano tai turizmo perlas, įsikuręs vešliame Toskanos gamtos parke, Migliarino-S.Rossore-Massaciuccoli. Jūros ruožas, besitęsiantis keturis kilometrus, yra smulkaus auksinio smėlio paplūdimys, - vienas iš nedaugelio nepaliestų Toskanos pakrantėje. 

 Nuostabi visais metų laikais, vos keli žingsniai nuo gražiausių Italijos senamiesčių, tokių kaip Piza, Luka ir Florencija, ši vietovė yra privalomas sustojimo punktas visiems atvykstantiems į Toskaną. Čia nepaliestoje Toskanos pakrantėje, netoli nuo Fortė dei Marmi pompastikos, viešpatauja gamta, kurią žmogus meistriškai integravo į apgyvendinimo struktūras, taip galėdamas pasiūlyti svetingumą su aukščiausio lygio komfortu. Be Marina di Vekjano, taip pat ir Salviati pušynas bei Masačiukolio  ežeras yra intensyvaus grožio kampeliai, kur gamta ir žmogaus rankos susivienijo tam, kad  užkonservuotų nuostabų peizažą, esantį tarp kalnų ir jūros. 

Virš Vekjano kalvų iškyla senovės etruskų tvirtovės liekanos, viduramžių apsauginių sienų griuvėsiai, Santa Maria in Castello bažnyčia, Avane pilies liekanos, Mozza pilis ir bokštas, - ir tai tik keli šios vietovės simboliai. 

Toskanos miesto teritorija yra turtinga bažnyčiomis ir varpinėmis, tarp kurių iškyla Vekjano bokštas Civica. Išilgai kelio, kuris eina palei Pizos kalną, galima atrasti gražių renesanso vilų: San Giuliano ir naujosios Termės, Certosa di Calci, kuri papuošta freskomis ir baroko stiliaus skulptūromis dabar yra įdomus gamtos istorijos muziejus, bei graži Bruneleskio Vikopizano tvirtovė.