NUOSTABI PILIS KJANTI REGIONE

19 fotografija

Ši imponuojanti Toskanos pilis, netoli Florencijos, šiuo metu parduodama, buvo pastatyta pirmoje 1200 metų pusėje, o jos senoviniai gyventojai, kaip matyti iš dokumentų, buvo Farinata degli Uberti. Po to ji priklausė Manfredi kapitonui, Neapolio karaliui, įžymiai Canigiani šeimai, iš kurių kilo ir Petrarka, o vėliau grafams Capponi, paskutiniams paveldėtojams, kurie 1988 m. pilį perleido dabartiniams  savininkams. Pastarieji su didele aistra restauravo parduodamą Kjanti pilį ir sugrąžino jai antikinį griežtą grožį. 

Prabangi pilis yra išsidėsčiusi per penkis aukštus ir užsibaigia nuostabiu apžvalgos bokštu, o jos bendras plotas yra 1400 kv.m. Einant toliau patenkame į didelę sodybą, esančią šalia pilies, kuri buvo transformuota į šešis apartamentus, o jos bendras plotas yra 840 kv.m. Nežiūrint to, kad čia buvo sukurti modernūs patogumai, ji išlaikė antikinio Toskanos namo žavesį.

Daržinėje, kurios bendras plotas yra 165 kv.m., buvo pastatytas didelis garažas ir dengtas šildomas baseinas, kuris vasarą sujungiamas su išoriniu baseinu. Kita daržinė, sodyba,  klebonija su privačia bažnyčia ir  “Nebbiano”, restauruotinų namų grupė, papildo šį prašmatnų Toskanos turtą, kuriame dar yra ir senovinis trijų aukštų rūsys, o jo bendras plotas yra   1210 kv.m.. Žemės ūkio ferma driekiasi per 62 ha, iš kurių 14 yra apsodinti alyvuogėm, o 11 vynuogynais, iš jų gaminamas Chianti dei Colli Fiorentini Titolato ir aliejus extra vergine iš rinktinių alyvuogių. Iš šviežių vynų išspaudų gaminama kvapni ir delikati grapa.

Be visa ko, vietovė puikiai tinka apkeliauti visą Toskaną: netoli nuo Florencijos ir Sienos, šalia San Gimignano, Volteros ir Pizos, arti Versilijos paplūdimių. Turi gerą susisiekimą su keliais ir autostradom, tačiau tuo pačiu metu yra zonoje, toli nuo mašinų dūzgesio, ramioje ir panoraminėje vietoje, turint galimybę vaikščioti po pilies mišką ir jodinėti arkliu netoliese. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Pilys Kjanti - Pilis Florencija

Vidaus plotas: 7676 kv.m.

Išorės plotas: 62 kv.m.

 

Pilis: 1400 kv.m.

Prašmatni kaimo turizmo sodyba: 840 kv.m.

Rūsys: 1210 kv.m.

Daržinė: 166 kv.m.

Bažnyčia su klebonija: 750 kv.m.

Daržinė II:  100 kv.m.

Sodyba II:  310 kv.m.

Nebbiano - restauruotinų sodybų

grupė: 900 kv.m.

 

Alyvmedžiai 14 ha

Vynuogynas 11 ha

 

 

TOSKANA: Florencija – Siena 31 km Monteriggioni 18 km Volterra 37 km San Gimignano 13 km Montalcino 62 km Florencija 28 km Golfo and Country Klubas 3,6 km SPA 21 km Florencijos oro uostas 31 km Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci 18 km

Ref: 0107
Kaina: € 18.000.000

žemės ūkio įmonė toskana

parduodamos pilys
vilos florencijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Vieta, kur yra prabangus nekilnojamas turtas, - Čertaldo miestelis yra Valdelsa centre, Florencijos provincijoje, ant žaismingų Toskanos kalvų, kurias kerta vynuogynai, alyvmedžiai ir kiparisų linijos. Ši vietovė buvo Džiovanio Bokačio gimtinė, joje yra daug istorinių ir meninių pastatų. Čertaldas yra skalaujamas Elza upės vandenų ir  Agliena upelio, kuris čia užsibaigia. 

Florencijos provincijoje esantis gyvenamasis centras driekiasi per pagrindinę gatvę, formuodamas du skirtingus branduolius, - vienas yra viduramžių laikų su Palazzo Pretorio, kuris vadinamas Čertaldo Alto ir kuris yra ant kalvos. Kitas yra modernus, kuris driekiasi lygumoje, šalia viduramžių laikų gyvenvietės. Čertaldo gimė etruskų-romėnų laikotarpiu, o jo pavadinimas kilo iš lotynų, cerrus altus, kas reiškia aukštumos, padengtos ąžuolais. 

Pirmos žinios apie Toskanos miestelį mus pasiekia iš 1100 m., kada Federikas I Raudonbarzdis perdavė teritoriją grafams Alberti, kurie dominavo iki XIII amžiaus pabaigos. Įsigalėjus Florencijai, Čertaldas tapo pagrindine Vikariato būstine pirmaisias 1400 metais. Čertaldo Alta zonoje yra iki šiol nepaliesti viduramžių tipo namai,   Palazzo Pretorio, Džiovanio Bokačio, Dekamerono autoriaus, gimtasis namas, nuostabios bažnyčios bei įžymūs rūmai, prestižinės antikinės vilos, namai-bokštai ir gatvelės, kurios veda link miestelio sienos.