Nuosavoje saloje parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas

13 fotografija

Turkio spalvos jūroje, tarp Sardinijos ir Korsikos, stovi ši parduodama gražioji liukso klasės vila, esanti nuosavoje saloje. Išskirtinį prestižinį nekilnojamą turtą supa Sardinijos jūra ir 3250 kv.m. žemės su tipiška viduržemio augmenija. Romantiškoje Kavalo saloje, esančioje tarp Bonifacijaus sąsiaurio ir Madalenos tarptautinio parko, labai harmoningai įsikomponuoja ši prašmatnioji vila iš smiltainio, kuri pasislepia tarp uolų šioje žemės juostoje, kurią supa nuostabi turkio spalvos jūra. 

Išskirtinės prašmatniosios vilos bendras plotas yra 350 kv.m., jai priklauso 400 kv.m. terasos, kur galima maloniai praleisti laiką, apsuptam salos grožiu ir ramybe. 

Parduodamoje liukso klasės viloje, esančioje gražiausioje Italijos ir Europos jūroje, yra keturi miegamieji su nuosavais vonios kambariais, erdvi svetainė, vonios kambarys, valgomasis su virtuve ir pusiau dengta išorinė valgomojo zona. Taip pat čia yra sandėlys ir 70 kv.m. priestatas, kur yra kambarys, virtuvėlė, vonios kambarys ir daugiafunkcinės paskirties kambarys. Prestižinę nuosavybę Kavalo saloje papildo 3250 kv.m. žemės su gerai prižiūrėtu ir gausiai augalais bei tipiškais viduržemio augmenijos medžiais apsodindu sodu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Italija

Miestas: Tarp Sardinijos ir Korsikos 

Zona: Kavalo sala


Tipas: parduodamos vilos Sardinija - Liukso klasės vila

Vidaus plotas: 420 kv.m.

Išorės plotas: 3250 kv.m. + 400 kv.m. terasos


Vila: 350 kv.m.

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 5

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Priestatas: 70 kv.m.

Kambarys, virtuvėlė, vonios kambarys ir daugiafunkcinės paskirties kambarys


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Tiesioginis priėjimas prie jūros

Žemė: 3250 kv.m.

 

Italija – Sardinija – Korsika: Piantarela (Korsika) 15 minuti - Santa Teresa di Gallura 25 minuti - Figari oro uostas (Korsika) 1 val. - Olbia oro uostas 2 val. ir 15 min.

Ref: 0347
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos vilos

vila sardinija
prašmatnus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Bonifacijaus sąsiauris

Italija – Sardinija – Korsika: Kavalo sala, kuri yra jūros juostelėje skiriančioje Sardiniją nuo Korsikos, per daugybę metų buvo neapgyvendinta. Romėnai čia siusdavo kalinius granito kasybos darbams, su kuriuo dekoravo gyvenamuosius aristokratų namus bei iš jo statė paminklus. Pabėgti iš salos buvo neįmanoma dėl ją supančios jūros pavojingo gylio. Žavingosios Sardinijos jūros salos privengė visi jūreiviai dėl spąstų, kurie slėpėsi už jos žavaus grožio, ji buvo praminta slapyvardžiui ‘prakeiktoji sirena’. 

1855 m. niūrią ir audringą naktį Laveci archipelago vandenys liudijo apie didžiausią nelaimę, įvykusią Viduržemio jūroje: paskendo laivas Se millante, kuris vežė į Krymą daugiau kaip 600 prancūzų kareivių. Kareivių kūnai buvo palaidoti Laveci dvejose mažose kapinėse, kurios specialiai tam buvo pastatytos. Legenda byloja, kad žuvėdrų klyksmas buvo jų sielų balsas, kurios ieškojo amžinos ramybės jūros gelmėse. Kavalo sala buvo apleista valdant Augustui ir buvo užmiršta daugelį metų. Buvo per nauja atrasta 1800 m., kuomet piemuo Teraconi čia persikėlė su savo kaimene. Kavalo yra vienintelė apgyvendinta sala visoje žavingoje archipelago juostoje tarp Sardinijos ir Korsikos jūros ir tai yra išskirtinis rojus Viduržemio jūroje. Nuosava sala liko nepakitusi per šimtmečius, ji driekiasi maždaug vieną km jūros sąsiauryje, kuris skiria Korsiką nuo Sardinijos, įsispraudusi tarp mitinio Bonifacijaus sąsiaurio ir Madalenos tarptautinio parko. Sala priklauso Laveci archipelagui ir ne be reikalo yra įžymi dėl savo baltųjų paplūdimių grožio, pasislėpusių tarp uolų, kur Bonifacijaus sąsiaurio jūra įsispraudžia, sukurdama krištolinio turkio spalvos vandens įlankėles. Tai atskiras pasaulis, uždaras ir privilegijuotas, kurio gyventojai čia gali atrasti viską, ko trokšta: žavingą aplinką bei privatumą elegantiškiausiame Viduržemio jūros kampelyje.