NETOLI VENECIJOS PARDUODAMA VILA

18 fotografija

Istoriniame Dolo, įžymiosios Brenta pakrantės sostinės, centre, netoli Venecijos, stovi ši prašmatni Veneto vila, perdaryta iš istorinės buveinės, statytos XVIII a. pabaigoje, kuri anksčiau priklausė grafams Dauli, o šiuo metu parduodama. Istorinė vila atspindi tipišką Veneto rezidencijos pavyzdį, kurios buvo statomos kilmingai Venecijos Respublikos aukštuomenei tarp XV a. pabaigos ir XVIII a. pabaigos. Prabangų nekilnojamą turtą, nors ir esantį istoriniame centre, supa turtingas kraštovaizdžiu bei peizažas, jis yra ramioje bei izoliuotoje nuo miesto triukšmo padėtyje, tikroje istorinio miesto centro ramybės oazėje. Verta paminėti ir vilos strateginę padėtį, nes ji stovi tik keli kilometrai nuo Venecijos, Veneto sostinės, vienintelės tokios visame pasaulyje. Ši istorinė vila buvo pilnai restauruota aštuoniasdešimtųjų metų pabaigoje, išsaugant originalią struktūrą. Vila yra neapstatyta iš trijų pusių; ją puošia 400 kv.m. sodas, o jos bendras plotas yra maždaug 570 kv.m. Parduodamas namas yra trijų aukštų. Pirmame aukšte yra erdvus įėjimas, virtuvė, svetainė ir daugiafunkcinis kambarys. Antrame aukšte yra miegamasis, du vonios kambariai, ofisas ir studija bei papildomas kambarys. Viršutiniame aukšte yra gyvenamoji mansarda, kurioje yra vonios kambarys, du miegamieji ir erdvus atviras salonas. Šalia prašmatnios vilos yra priestatas bei šalimais stovi dvi techninės patalpos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Venecija

Zona: Venecija


Tipas: Prašmatni vila Venete - Venecija parduodami namai

Vidaus plotas: maždaug 570 kv.m.

Išorės plotas: 400 kv.m.


Kambariai: 7

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 1

Virtuvė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4


Sodas: 400 kv.m. 


Venetas – Venecija: Venecija km 26 – Padova km 25 – Vicenca km 56 – Jesolo km 51 – Vicenca km 56 - Verona km 79 – Golfas Ca' della Nave km 12 – Hotel & SPA km 21 – Venecijos oro uostas km 30 - Autostrada: išvažiavimas Dolo-Mirano km 3.

Ref: 0229
Kaina: € 1.650.000

parduodamos vilos

prestižiniai namai
elitinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Venecija

Venetas-Venecija: pavadinimo 'Dolo' kilmė kelia daugybę hipotezių. Kai kurios tvirtina, kad pavadinimas pasirodė 1241 m. viename iš pergamentų. Kitos hipotezės pavadinimą kildina iš fakto, kad  maždaug XV a. antroje pusėje į Veneciją buvo siunčiami nusikaltėliai, nepageidaujami žmonės (it. “dolo” reiškia sukčiavimas). Dar kitos pavadinimą kildina iš turtingų ir įtakingų šeimų Dauli arba Dotto. Ir dar kitos: Dolo yra centrinės salos Dandolo sutrumpinimas (dabartinė zona tarp Mazzini ir Dauli gatvių), kur stovėjo iš pradžių oratorija, o paskui bažnyčia. Stiprus Venecijos provincijos Dolo miesto vystymasis vyko dėka Venecijos poreikio atrasti naujus, visų pirma savos ekonomikos vystymosi kelius, nes žlugus Bizantijos Imperijai, įsigalėjus turkams ir atsiradus naujiems prekybiniams keliams su Amerika, sumenko Venecijos prekybinė įtaka. Prijungus Dolo teritoriją, po to kai žlugo Padova, kuriai ji priklausė 1405 m., Brenta vandens kelias tapo svarbus taip pat, kaip ir mainų centras. 

Venecijos provincijos miesteliui XVI a. buvo pradžia stipraus ekonominio vystymosi, susijusio su 'Molini' (malūnų) statymais (baigti statyti 1551-52 m.) ir nuolatiniais projektavimo, sistemavimo bei eksploatacijos darbais hidraulikos srityje. Malūnų naudojimas ženkliai padidino prekybą ir tuo pačiu pragyvenimo gerovę, duodamas stiprų poveikį Brenta pakrantės ekonomikai. Žlugus Venecijos Respublikai ir įsigalėjus prancūzams (1797 m.) Dolo miestas, Bonaparto nurodymu, buvo prijungtas prie Venecijos apskrities ir Adrijos Departamento; nuo 1815 m. Dolo priklausė Lombardijos -Veneto karalystei iki 1866 m., kuomet buvo prijungtas prie naujai sukurtos Italijos karalystės.