Netoli Monte Argentario parduodama žavi prašmatnioji vila

full screen
61 fotografija

Groseto provincijoje, tarp minkštų Toskanos kalvelių, turtingų dirbamais laukais bei vešlia augmenija, yra parduodama ši elegantiška prašmatnioji vila su baseinu

Nekilnojamas turtas yra nuošalioje vietoje ir mėgaujasi dideliu privatumu bei užburiančiu vazidu, kuris atsiveria iš visų keturių pusių; '90 metais buvo perstatytas iš seno užmiesčio namo,  yra dviejų aukštų su rūsiu, o vidaus plotas yra 400 kv.m. Objektą supa 2 ha žemė su 1.500 kv.m. vynuogynu ir maždaug 300 ekologinių alyvmedžių. Parduodamą prašmatnią nuosavybę papildo oranžerija, vyninė, aliejinė, sporto salė bei aptarnaujančio personalo kambariai.

Viduje yra graži, atviros erdvės virtuvė, elegantiškas salonas ir svetainė, trys miegamieji ir trys vonios kambariai, viršuje yra šeimininkų miegamasis su židiniu, privačiu vonios kambariu su hidromasažu ir dušu, drabužinė ir darbo kambarys.

Išorėjė žaviajame, gerai prižiūrėtame sode yra didelis baseinas su dengta lodžija, kur laikomos įvairios mašinos. Iš šono yra kruopščiai prižiūrėta angliška veja, toliau aromatiniai augalai, aukštaūgiai medžiai, dideli krūmai ir gėlės.

Apdailai buvo parinktos prestižinės medžiagos pagal tipišką tradicinę Toskanos architektūrą, visoje gyvenvietėje grindys yra molinės, o lubos su medinėmis sijomis, - tai idealu tiems, kas myli aukštos klasės rustikos stilių.

Tiems, kas ieško komforto ir ramybės, šis prašmatnus svajonių namas pasiūlys visus patogumus nuošalioje, nepaprasto grožio vietoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas:  400 kv.m.

Išorės plotas: 20.000 kv.m.


Oranžerija

Vyninė

Aliejinė

Sporto salė

Butas aptarnaujančiam personalui

Baseinas

Lodžija automobiliams

Prabangi apdaila

300 alyvmedžių


Grosetas 25 km - Monte Argentario 30 km - Saturnija 30 km - Siena 100 km - Florencija 170 km - Roma 160 km 

Ref: 1241
Kaina: € 2.100.000

grosetas

toskana
vilo grosete

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monte Argentario

Toskanos pakrantė yra įžymi visame pasaulyje bei vertinama dėl krištolinio vandens grožio ir tipiškos viduržemio gamtos bei jos gausios augmenijos.

Groseto zona, kaip ir visas pietinis regionas, buvo daug kartų premijuotas Legambiente ir Touring Club dėl švarios aplinkos bei supančio kraštovaizdžio.

Didelė paklausa prašmatnaus nekilnojamo turto Grosete bei jo apylinkėse paskutiniais metais paskatino čia statybas, kurios, bet kuriuo atveju, atsižvelgia į gamtos išsaugojimo reikalavimus, dėl ko ši zona yra įžymi bei prestižinė.