Netoli Lukos parduodamas istorinis užmiesčio namas

full screen
48 fotografija

Keli kilometrai nuo Lukos miesto yra parduodama ši prašmatni vila, statyta 1200 m. Tai senovinis kaimo užmiesčio namas su turtinga istorija bei dideliu žavesiu.

Nekilnojamas objektas yra buvęs vienuolynas, kuris buvo naudojamas apgyvendinti prelatus, kurie keliaudavo via Francigena keliu iki tol, kol 1600 m. buvo perdarytas ir tapo kilmingos Lukos šeimos nuosavybe. 

Prestižinė nuosavybė susideda iš užmiesčio namo ir dviejų šalia esančių pastatų, o jų bendras plotas yra maždaug 1.000 kv.m.

Užmiesčio name yra žavus 100 kv.m. salonas su dideliais panoraminiais langais, valgomasis su vaizdingu senoviniu židiniu, didelė virtuvė, darbo kambarys ir vonios kambarys. Viršutinieme aukšte yra nakties zona su trim miegamaisiais ir dviem vonios kambariais, o pirmajame aukšte yra keturi nepriklausomi butai ir didelis salonas, iš kurio išeiname į sodą.

Papildomas 80 kv.m. pastatas yra dviejų aukštų ir kiekviename iš jų yra du butai. Pirmame aukšte yra aptarnaujančios patalpos ir vyninė, o antrame yra svetainė su virtuve, du miegamieji ir du vonios kambariai. Trečio pastato, kurį reikia remontuoti, plotas yra 60 kv.m. ir jis yra dviaukšts.

Ši žavi prašmatni nuosavybė yra dalis saugomos oazės su Viduržemio jūros mikroklimatu, kurią supa 20 ha žemės, iš kurių du yra vynuogynai, keturi apsodinti alyvmedžiais, o likusi dalis yra vaismedžiai ir ąžuolų miškas, visa tai kuo puikiausiai prižiūrima pagal biodinaminius žemės ūkio principus.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka


Tipas: prašmatni vila


Vidaus plotas: 1.000 kv.m.

Išorės plotas: 20 ha


Priestatas: 160 kv.m.

Pirkia: 120 kv.m.

Baseinas 

Vynuogynas: 2 ha

Alyvmedžiai: 4 ha

Vaismedžiai

Miškas


Jūra 15 km - Luka 7 km - Piza 20 km - Florencija 85 km - Fortė dei marmi 40 km - Viaredžio 20 km 

Ref: 1244
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vilos luka

prašmatnūs namai toskana
lionard

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.