Netoli Groseto parduodama pirkia su baseinu

full screen
56 fotografija

Groseto provincijoje, apsupta vešliųjų Toskanos laukų, yra parduodama ši elegantiška pirkia su baseinu.

Nekilnojamasis turtas absoliučiai tipišku Toskanos stiliumi yra visas iš akmens ir susideda iš keleto pastatų, kurių bendras plotas yra 630 kv.m.: pagrindinė vila yra 240 kv.m. ir ji buvo neseniai restauruota, kreipiant didelį dėmesį į originalios rezidencijos prigimtes išlaikymą. 

Gerai prižiūrėtas sodas su veja yra praturtintas dideliu įžemintu baseinu su soliariumu ir gultais, kuris yra nuošalioje vietoje ir siūlo vieną iš nuostabiausių pasulyje panoramų, kur žvilgsnis pasimeta tarp žalių kalvelių. Nuosavybės gyvenamoji galerija prieangyje yra ideali vieta leisti dienas gaivoje, organizuoti pietus ir vakarienes ar tiesiog mėgautis šios vietos privatumu maloniomis saulėtomis dienomis.

Šalia baseino yra 150 kv.m. priestatas. Parduodamą Grosete nuosavybę papildo taip pat ir kiti 240 kv.m. žemės ūkio pastatai, kurie reikalingi norint apdirbti 30 ha žemės, iš kurių 10 yra sėjamoji ir 12 alyvmedžiai. Ypatingai prestižinė vieta garantuoja aukščiausios kokybės aliejaus produkciją, ką patvirtina didžioji dalis tyrimų centrų dėl labai retų ekologinių charakteristikų, kas jį paverčia ypač išskirtiniu produktu.

Tiems, kas myli šį žavingą regioną su jo tipiška tradicine architektūra, kraštovaizdžiu ir žemės produktais, ši žavinga parduodama vila, esanti kelios minutės nuo Saturnijos, suteiks visa tai kartu su didžiuliu privatumu, prabanga ir patogumu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas


Tipas: prašmatni vila - toskanos pirkia


Vidaus plotas:  630 kv.m.

Išorės plotas: 30 ha


Pagrindinė vila: 240 kv.m.

2 aukštai

Pirmas aukštas: prieangis, svetainė, virtuvė, saugykla, vonios kambarys, dvivietis kambarys su vonios kambariu

Antras aukštas: 2 dviviečiai kambariai su nuosavais vonios kambariais


Priestatas: 150 kv.m.

Žemės ūkio pastatas: 240 kv.m.

Sėjamoji: 10 ha

Alyvmedžiai 12 ha (3.100 medžių)

Įžemintas baseinas


Grosetas 57 km - Jūra 45 km - Monte Argentario 65 km - Siena 116 km - Florencija 180 km - Trazimeno ežeras 100 km - Saturnija 6 km

Ref: 1213
Kaina: € 1.650.000

toskana

grosetas
vilos toskanoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Grosetas

Toskanos pakrantė yra įžymi visame pasaulyje bei vertinama dėl krištolinio vandens grožio ir tipiškos viduržemio gamtos bei jos gausios augmenijos.

Groseto zona, kaip ir visas pietinis regionas, buvo daug kartų premijuotas Legambiente ir Touring Club dėl švarios aplinkos bei supančio kraštovaizdžio.

Didelė paklausa prašmatnaus nekilnojamo turto Grosete bei jo apylinkėse paskutiniais metais paskatino čia statybas, kurios, bet kuriuo atveju, atsižvelgia į gamtos išsaugojimo reikalavimus, dėl ko ši zona yra įžymi bei prestižinė.