NETOLI GARDOS EŽERO PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

18 fotografija

Ši vila ant Gardos ežero kranto yra labai stilinga, kaip ir priklauso tipiškai Veneto regiono vilai. Tai visiškai renovuota, 1919 m. statybos ferma, kurios atnaujinimo darbai prasidėjo 2000 metais ir buvo ką tik užbaigti. 

Šis prestižinis nekilnojamas turtas yra 1,5 km nutolęs nuo istorinio Peskieros centro ir jos paplūdimių, taigi ir visi patogumai yra lengvai pasiekiami netgi pėsčiomis. 

Ši parduodama prabangi gyvenvietė, netoli Veronos, idealiai tinka realizuoti country klubą su grožio SPA paslaugomis. 

Poilsiavietei priklauso 11.114 kv.m. žemės ploto, aptverto ir apsodinto šimtamečiais alyvmedžiais ir kitais vietiniais augalais, tiek dekoratyviniais, tiek aukštaūgiais medžiais. Vidaus plotas susideda iš gyvenamos dalies, iš viso 17 apartamentų, visiškai apstatytų ir įrengtų, kurių bendras plotas sudaro 1360 kv.m., ir turistinės - gyvenamosios dalies, kurios bendras plotas yra maždaug 1100 kv.m. ir jis yra išdalintas į 13 apartamentų, mansardą su vaizdu į ežerą, registratūrą, virtuvę ir biurus, didelį rūsį, kuris gali būti naudojamas kaip užeiga su trim atskirais vonios kambariais, 2 baseinus su sūkurinėm voniom, iš kurių viena su spalvų terapija ir masažo kriokliais, paplūdimio tinklinio ir mažojo futbolo aikšteles. 

Turistinėje dalyje galima pastatyti maždaug 3300 kv.m. ploto papildomų pastatų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas 

Miestas: Verona 

Zona: Peskiera del Garda 


Tipas: Veneto Vilos - Vila ant Gardos ežero kranto

Vidaus plotas: 5760 kv.m. 

Išorės plotas: 11,114 kv.m. 


Gyvenama zona 

17 aparatmentų, kurių bendras plotas sudaro maždaug 1360 kv.m.


Turistų priėmimo zona 

1 mansarda su vaizdu į ežerą

13 apartamentų 

2 baseinai 

Paplūdimio tinklinio aikštelė

Mažojo futbolo aikštelė 

Bendros patalpos 

Žaidimų aikštelė

Rūsys 

Bendras plotas 1100 kv.m. 

Likęs plotas statybai: 3300 kv.m. 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė 11,114 kv.m. 


VENETAS: Peskiera del Garda - Gardos ežeras 3 km - Sirmione 8 km - Verona 20 km - Mantova 42 km - Vicenza 60 km - Sirmione Termės 6 km - Minčio Gamtos Parkas 32 km - Veronos Villafranca oro uostas 12 km - Autostrada: A4 išvažiavimas Peschiera €“ 1,6 km

Ref: 0079
Kaina: € 7.500.000

prabangi vila

prašmatnus namas
veneto vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Gardos ežeras

Venetas - Verona, Gardos ežeras: Peskiera del Garda yra vienas tipiškiausių Gardos ežero miestelių, kuris yra įsikūręs žemutiniame ežero krante, iš Veronos pusės, ten, kur Gardos ežero vandenys susilieja su Minčio upe. Po pirmųjų gyvenviečių atsiradimo, datuojamų bronzos amžiuje, Peskiera tapo svarbiu centru romėnų laikais ir vėliau, ypač po to, kai pagal pasakojimą, popiežiaus Leonas I sustabdė Atilą, Dievo rykštę, visiškai be ginklų. 

Viduramžiais Mastino della Scala pradėti statyti įtvirtinimus Gardos ežero vietovėje, kuri tapo pagrindiniu strateginiu objektu ant Gardos ežero kranto ir Minčio upės žiočių. Nuo Renesanso laikų, kaip bebūtų, Veneto miestelis matė daug įvairių užkariautojų savo teritorijoje, ir buvo valdomas pradedant Venecija ir Prancūzija, iki Habsburgo ir Savojos. 

Peskiera yra nutolusi apie 20 km nuo Veronos ir nuo Peskieros uosto. Nuo čia per kelias minutes galima patekti į visus miestelius, esančius ant Gardos ežero kranto ir šalia Minčio Gamtos Parko. 

Istorinis Gardos ežero miestelio centras, su tipiškom viduramžių gatvelėmis, yra gausus komercinės veiklos, todėl čia galima suderinti kultūrinio vizito malonumą su apsipirkimu bei ekskursijomis į gamtą. Tas įmanoma taip pat dėka malonaus klimato visais metų laikais,  ežero žavesio ir Peskieros istorijos. 

Be to, nuo Veneto Peskieros miestelio prasideda 40 km ilgio dviračių takas, kuris eina iki pat Mantovos, vingiuodamas palei upę  ir kirsdamas Minčio parką.