Neįprastos apartamentai parduoti centrinėje Romoje

full screen
54 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Romos istoriniame centre, kelios minutės nuo garsiojo Trevi fontano, yra šis prabangus prabangus apartamentas.
Šis turtas yra labai išskirtiniame kontekste, iš jo atsiveria puikus vaizdas į terasą, kurioje yra "Quirinale" rūmai ir Šv. Petro bazilika.
Parduodamas šis butas , kurio dydis yra 763 m2, taip pat 350 m2 terasos. Tai du aukštai, kuriuose yra elegantiški, funkcionalūs, erdvūs, labai patogūs ir puikiai apšviestos kambariai.
Pirmame aukšte yra dosniam prieškambaris su labai žavinga laiptai; yra dar vienas įėjimas su privačiu liftu.
Šiame lygmenyje yra didinga priėmimo zona su trijų dydžių salė su židiniu ir prieiga prie terasos, poilsio erdvė, svečiams skirtas vonios kambarys, du valgomieji kambariai, šiuolaikiška virtuvė su virtuve, sandėliukas ir skalbykla .
Priešinga pusė šios salės yra labai privati, joje yra miegamoji erdvė, kurią sudaro trys miegamieji, du vonios kambariai ir du apartamentai su dailylentėmis, sieninė spinta ir vonios kambarys. Miego zoną taip pat įrėmino didinga terasa su augalais ir gėlėmis.
Dideli laiptai iš travertino marmuro veda į viršutinį aukštą, yra bibliotekos namai, galerija su vaizdu į Quirinale, salė su senais židiniais, tyrimas su vonios kambariu ir hobis su 360 laipsnių vaizdais virš miesto. Šiame aukšte taip pat yra nuostabi terasa su išskirtiniu vaizdu.
Šie prabangūs Vidurio Romoje esantys apartamentai yra rūsys ir dvi patogios automobilių stovėjimo vietos.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lacijus
Provincija: Roma
Savivaldybė: Roma

Tipas: mansarda - prabangus butas

Vidinis paviršius: 763 m2
Išorinis paviršius: 350 m2

3 aukštai
6 miegamieji
6 vonios kambariai
Aukštos kokybės apdailos darbai
Biblioteka
Terasos
Rūsys
2 automobilių stovėjimo vietos

Ispanijos žingsniai 600 m - Roma Termini stotis 1,6 km - Leonardo da Vinci tarptautinis oro uostas 33 km - Ciampino oro uostas 17 km - Lido di Ostia 29 km


Ref: 3549
Kaina: Daugiau nei 10M

mansarda Romoje

prabangus butas
romėnų vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma , Italijos sostinė, yra viena iš pirmųjų pasaulyje metropolių ir turtinga žavesio ir istorijos, kaip ir keletas kitų.
Vienas pagrindinių jo ypatumų yra įvairia teritorija su įvairiais gamtos peizažais, bet pirmiausia Romoje yra begalinis daugybės meno ir istorijos vertybių įvairovė: senovės Koliziejus, imperatoriškasis forumas, panteonas, šv. Petro katedra, Šv. Jono Laterane ir Kapitolino kalnas; įvairių istorinių pastatų, žavių fontanų, gražių piazza, istorinių arkų, šimtmečių tiltų ir daug daugiau.
Romoje yra daug madingų gatvių ir išskirtinių sričių, kur yra prabangūs apartamentai, elegantiški prestižiniai pastatai, mansardos su neprilygstamu vaizdu ir nuostabios puikios architektūros ir istorinės vertybės.
Šiuos dvarus galite rasti ir Romos aplinkoje, Lacio žalumynais kalnuose arba išskirtinėje kalnų vietovėje, bet tik keletą kilometrų nuo Romos ir visko, ką šis miestas gali pasiūlyti.