Monte Argentario parduodama prašmatnioji vila

full screen
43 fotografija

Vienoje iš išskirtiniausių Monte Argentario savivaldybės vietų stovi parduodama elegantiška ir prašmatni vila.

Rezidencijos, kuri buvo restauruota 2000 m., erdvios vidinės patalpos ir išorė yra gerai prižiūrėtos. Vila yra dviejų aukštų, iš kurių antrame yra nakties zona, o pirmame yra žavinga atvira svetainė su valgomuoju ir virtuve. Name yra aukštos sijinės lubos. Pirmame aukšte taip pat yra du miegamieji ir trys vonios kambariai. Rafinuota apdaila ir prabangios detalės charakterizuoja visą prašmatnų namą, kurio bendras plotas yra maždaug 280 kv.m. 

Rožinis fasadas su grakštingomis šviesiai žydromis žaliuzėmis, kurias karūnuoja plytelės, kyšo didelio, maždaug 7.000 kv.m. sodo žalumoje, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į krištolinę Argentario jūrą. Čia, viduryje pievos, yra žavingas baseinas, kur galima mėgautis šiltomis dienomis visiškoje ramybėje tarp didelių medžių, alyvmedžių, krūmų  ir gėlynų. 

Šalia vilos yra dvi išorinės zonos, iš kurių viena yra dengta gražiu portiku, apstatyta stalais ir kėdėmis tam, kad galima būtų pietauti po atviru dangumi.

Šis prašmatnus Argentario namas yra idealus ne tik, kaip vasaros rezidencija, bet puikiai tinka gyventi ištisus metus, mėgaujantis  šia prestižine ir išskirtine Toskanos vieta.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Miestas: Monte Argentario


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 280 kv.m.

Išorės plotas: 7.000 kv.m.

 

2 aukštai

4 miegamieji

5 vonios kambariai

Darbo kambarys

Vyninė

Baseinas


Toskana - Grosetas - Argentario. Orbetelo 4 km - Toskanos archipelago salos 20 minuti - SPA 1 km - Golf Club 5 km - Romos oro uostas 90 km

Ref: 1140
Kaina: € 2.500.000

ardžentarijaus vilos

prašmatnūs namai prie jūros
vilos prie jūros

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monte Argentario

Pirmos istorinės žinios apie Argentarijo ateina iš Strabone, kuriose Argentarijo aprašomas kaip sala, kuri vėliau prisitvirtino prie Tirėnų jūros pakrantės, dėka Feniglia ir Giannella kopų, susiformavusių dėl jūrinių srovių atgabentų nuolaužų sankaupų. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujiantiems jūra, iš kurių įžymiausias buvo piratas Khair ad Din, vadinamas Raudonbarzdžiu. Ispanams tenka garbė greito Argentarijo pavertimo į galingą karinę gyvenvietę su grėsmingu gynybiniu kompleksu, kuris savo kiekybe ir kokybė buvo didžiausias visoje Toskanoje: taip gimė “Fortų” šalis.

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės - Ansoniko - ir - Riminese. 

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti daugybe vilų, priklausančių garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos. Tačiau pats garsiausias asmuo, kuris daugiau nei bet kuris kitas paliko neišdildomą pėdsaką šiose vietose, yra muzikantas Pučini, kuris būtent Argentarijo sukūrė kai kuriuos iš savo šedevrų.