Monte Argentario parduodama prašmatni vila

54 fotografija

Monte Argentario yra parduodama ši žavinga  prašmatnioj vila, pastatyta ant privačios olos.

Prestižinėje nuosavybėje yra du pagrindiniai įėjimai: primas, nuo gatvės, veda prie stovėjimo aikštelės, o antras pėsčiųjų takeliu veda tiesiai prie vilos įėjimo. Stovėjimo aikštelėje telpa iki dešimt automobilių ir nuo jos patenkame į pagrindinį įėjimą. Iš trijų vilos pusių yra gracinga rekonstruota aikštelė, taip pat terasos.

Prašmatnios vilos plotas yra 800 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per tris aukštus. Viduriniame yra nakties zona su kambariais, iš kurių kiekviename yra vonios kambarys. Šitame aukšte taip pat yra virtuvė, valgomasis ir terasa. Mediniai vidiniai laiptai jungia apatinį aukštą su viršutiniu.

Viršutiniame aukšte yra atskiras 150 kv.m. butas, įrengtas oloje, kuris šiuo metu naudojamas aptarnaujančio personalo. Jame yra du kambariai su vonia, svetainė, virtuvė, rūbinė ir terasa. 

Prie jūros galima patekti keturiais nepriklausomais įėjimais, kurie veda nuo vilos žavingais takeliais ir akmeniniais rankų darbo laipteliais. Vienas įėjimas veda tiesiai prie nuosavybės olos, o kiti trys seka vilos perimetrą. Viena iš terasų, esanti dvidešimt metrų virš jūros lygio, gali būti paversta žavingu baseinu. 

Privatus paplūdimys, į kurį galima patekti tik privačiu takeliu arba nuo jūros, papildo šią išskirtinę nuosavybę su prabangiomis charakteristikomis. Tai yra nekilnojamas turtas, kuris išryškina šių vietų unikalumą, kur oras yra neužterštas, kur maloni aplinka, tinkanti svečių priėmimui su aukštu privatumo lygmeniu ir su niekuo nepalyginamas vaizdas, atsiveriantis teisiai į jūrą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Miestas: Monte Argentario


Vidaus plotas: 800 kv.m.

Išorės plotas: 5.000 kv.m.

 

3 aukštai

Vestibiulis/holas: 190 kv.m.

10 miegamųjų su vonios kambariais, visi su vaizdu į jūrą

Valgomasis: 60 kv.m.

2 vonios kambariia svečiams

Virtuvė

Sandėliukas

Skalbykla

Terasos: 1000 kv.m. terasa su vaizdu į jūrą

Automobilių kelias su erdvia stovėjimo aikštele

Pėsčiųjų įėjimas

Privatūs priėjimai prie jūros

Išorinis sandėliukas

Galimybė įsirengti baseiną 

Parkas: 5.000 kv.m. su aukštaūgiais viduržemio augalais


Orbetelas 4 km - Toskanos Archipelago salos 20 min - SPA 1 km - Golf Club 5 km - Romos oro uostas 90 km

Ref: 1038
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vila toskana

argentario
vilos jūra toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monte Argentario

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujantiems jūra.

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti vilomis, kurios priklausė garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos.