Montalčine parduodamas vyno gaminimo kompleksas

18 fotografija

Montalčine, vienoje iš įžymiausių vyno gaminimo vietovių, yra parduodama ši vyno gaminimo įmonė, susidedanti iš tipiško akmeninio Toskanos užmiesčio namo, kurio bendras plotas yra 220 kv.m.. Jį papildo trys priestatai, naudojami kaip vyninė ir sandėliai. Ant Sienos kalvelių esančiam vyno gaminimo kompleksui priklauso 3 ha žemės, iš kurių 2 yra apsodinti alyvmedžiais, vaismedžiais ir sėjamoji žemė, o likusi dalis yra skirta Brunello di Montalcino DOCG ir Sant'Antimo Rosso DOC vyno produkcijai.

Pagrindinis užmiesčio namas yra trijų aukštų su rūsiu. Jame yra du kambariai naudojami kaip saugykla, o kitoje patalpoje brandinamas vynas. Kitos dvi techninės patalpos, t.y. sandėlys ir kitas  vyno brandinimo kambarys yra primame pastato aukšte. Čia taip pat yra vonios kambarys, du miegamieji ir kambarys, kuriame yra laiptai vedantys į antrą aukštą. Į jį galima patekti taip pat ir išoriniais laiptais, perėjus verandą. Čia yra erdvi svetainė su valgomuoju, kuriame yra židinys, virtuvė, du miegamieji ir vonios kambarys. Mediniais laiptais, kurie yra svetainėje, pasiekiame viršutinį aukštą, kur mažame bokštelyje yra įrengtas miegamasis su židiniu, o nuo jo galima žavėtis nuostabiu vaizdu į Toskanos laukus.

Montalčine, Sienoje parduodamą fermą papildo trys pastatai, naudojami kaip sandėlys bei kaip vyno brandinimo ir fermentacijos patalpos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Montalčinas


Tipas: Vyno gaminimo įmonė - Toskanoje parduodami užmiesčio namai

Vidaus plotas: 220 kv.m 

Išorės plotas: 3 ha


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


Žemė: 3 ha


Toskana – Siena – Montalčinas: Siena km 49 – Montepulčianas km 31 – Grosetas km 48 – San Džiminjanas km 76 – Trazimeno ežeras km 58 – Etruskų pakrantė km 67 - Golfo Klubas Valdikjana km 55 – Saturnijos Termės km 38 - Sienos oro uostas km 45 – Autostrada: išvažiavimas Bettolle-sinalunga km 32.

Ref: 2297
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamos prestižinės vilos

toskanos vilos
prašmatnūs namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena – Montalčinas: Montalčinas yra viduramžių laikų miestelis, kuris pirmą kartą buvo paminėtas 814 m. gruodžio mėn. 29 d., kuomet Liudovikas Pijus, Karolio Didžiojo sūnus, perdavė visą teritoriją kaip feodą Apolinarui, S. Antimo vyskupui. 930 m. dabartiniame Toskanos gyvenvietės centre pradėjo dygti pastatai ir po kelių amžių, už sienos miestas buvo toks pats, koks jis yra šiandien. (Mantalčine buvo rastos iškasenos liudijančios apie akmens, bronzos amžius ir etruskų periodą. VI a. prieš Kristų Čiviteloje buvo pastatyta didelė tvirtovė, kuri domina italų ir užsienio mokslininkus). 

Mūsų protėviai nepastatė nereguliarų pastatų kratinį, bet originalų, aristokratišką, žavingą miestą su kultūriniais elementais. Šitoje “pilnavertėje vietovėje” gatvės buvo “plokščios ir ilgos”, aikštės “plokščios ir didelės”. 1100 m. buvo pastatyta daugiau kaip keturių km siena su trylika žvalgybinių ir apsauginių bokštų ir šešiais vartais. Buvo pastatyti paminklai, o XI a. katedra, paskirta S. Salvatore, kuri 1818  m. buvo perstatyta neoklasikiniu stiliumi. Toskanos miestelio savivaldybės pastatas buvo pastatytas XIII a. (struktūra nepanaši į jokias kitas), apie S. Agostino bažnyčią turime žinių nuo 1227 m. Šiame periode taip pat buvo pastatyta dalis aikštės ložės, Fonti Castellane ir netoli nuo Montalčino įžymioji XII a S. Antimo abatija. Tvirtovė, didelė karinė struktūra, buvo pastatyta XIV a. Miesto išdėstymas šiek tiek primena romėnų pastatų linijas. Pagrindinė gatvė nuo Šiaurės (šiuo metu Cavour aikštė) eina iki Čerbaja vartų, Pietuose – Kardo – kita svarbi gatvė, eina nuo Vignolo, Rytuose pasiekia dabartinę Ricasoli gatvę ir Vakaruose – Decumano – išties gyvenvietė yra kryžiaus formos. Montalčino yra pripažinta viena iš svarbiausių Toskanos, Italijos ir visos Europos vyno gaminimo vietovių.