MODERNI PRAŠMATNI VILA LUKOJE

41 fotografija

Parduodama ypatinga prašmatni vila, kuri stovi Lukos miesto vakaruose ant kalvelės, labai įžymioje ir žinomoje Toskanos zonoje.

Ją apibūdinantis stilius nėra tipiškas Lukos antikines vilas apibūdinantis XVIII-XIX a. stilius, iš ties jos architektūra yra labiau moderni, paprasta ir  nuosekli, nežiūrint jos didelės apimties, kas  be abejonės ją paverčia unikaliu objektu šioje zonoje.

360 kv.m. tarpusavyje sujungtų vidinių, meistriškai įrengtų erdvių sukelia įspūdį, kad vila buvo sumanyta ir realizuota, kaip puiki, šventiška vieta, ir iš ties joje lankėsi Italų kino įžymybės, bet kuri tuo pačiu metu gali būti ir jaukus naminis lizdelis praleisti atskiras akimirkas, kuomet galima įvertinti prabangios apdailos žavesį ir užburiantį Lukos peizažą.

Didelė pagrindinė svetainė, kuri yra erdvi ir gausiai apšviesta, atsiveria į išorę sujungdama valgomąjį su poilsio zona, kurioje yra sofos, židinys bei elegantiški laipteliai, kurie pratęsia malonią erdvę.

Būtini baldai pritraukia dėmesį žinovų, kurie atpažįsta garsias dizaino firmas.

Viršutiniame aukšte yra nakties zona su penkiais kambariais, kurie išeina į terasą.

Išorėje, du ha nuosavybės žemės supa parduodamą Lukos prašmatniąją vilą, esančią neužterštoje aplinkoje. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: prašmatni vila 


Vidaus plotas: 360 kv.m.

Išorės plotas: 2 ha


Didelės svetainės su prestižiniais baldais

5 kambariai su terasa

Sodas ir privatus parkas

Šiuolaikiškas ir rafinuotas dizainas

 

Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 20 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos orouostas 30 km 

Ref: 1007
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila toskana

prašmatni vila luka
vila dizainas luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Moderni ir prašmatni vila stovi Toskanoje, Lukoje, didelio grožio ir gausios bei kontraversiškos istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien, kas jį paverčia viena iš prestižiškiausių ir trokštamiausių vietų.