Modernaus stiliaus prašmatnioji Veneto vila

50 fotografija

Žavioje Veneto panoramoje stovi ši graži prašmatnioji vila, kuri iš karto pakeri savo elegantiška ir aristokratiška struktūra. Statyta XVII a., Veneto vila XX a. pradžioje buvo kruopščiai restauruota perdarant ją moderniu stiliumi, kuris taip patiko tuometiniam šeimininkui, pasaulietiškam žmogui, kuris susižavėjo šiuo stiliumi savo kelionių po Europą metu. 

Vila yra apsupta žavaus, maždaug 11.600 kv.m.parko, kuriame išsiskiria šimtamečiai medžiai ir kur auga gyvatvorės, gėlynai ir žali bei prižiūrėti krūmai. Šioje žavingoje parduodamoje viloje taip pat yra ir natūralus ežerėlis bei įžemints baseinas su šalia esančiu kiemeliu.

Išorės zonos yra sujungtos su vidinėmis dėka žavingos verandas sodo aukštyje, kas labai harmoniškai sujungia šios žavios rezidencijos erdves ir zonas.

Prestižinė Veneto nuosavybė yra tikras modernaus stiliaus triumfas: grindys ir geometrinių piešinių parketas, Venecijos terasos su perimetriniais spalvotais rėmeliais, lakuoto medžio langų rėmai, nublizginto medžio durys, sienos ir lubos su freskomis ir dekoracijomis.

Bet tai, kas labiausiai sužavi yra verdandos iš geležies ir stiklo dideli langai su gėlių piešiniais bei sienos: daugybė spalvų, gėlių temos, kartu esančios egzotinės gėlės, lapai ir paukščiai yra ryški ekstaziška dovana Art Nouveau stiliui, kuris buvo labai madingas Europoje tuo metu, kai buvo restauruojama prašmatnioji vila.

Taip pat ir vidaus apstatymas atspindi to meto stilių: gėlėti baldai, apdaila iš kaldintos geležies, prancūzų keramika gamtos temomis, lėlių kolekcijos, kaldintos geležies voljerai ir to laikmečio žaislai. Kiekviena detalė atspindi stilių ir nieko čia nėra atsitiktinio. Presuoto žalvario liftai, nuožulnūs veidrodžiai, alaviniai žaislai, to laikmečio plakaitai ir manekenai atspindi norą išryškinti aiškų stilistinį skonį, pagrindinę artistinę gaidelę, kuri pasireiškia kiekviename žavios Veneto vilos kampelyje ir erdvėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Trevizas 

Zona: Trevizas


Tipas: veneto vila - parduodama vila 


Vidaus plotas: 677 kv.m.

Išorės plotas: 11.600 kv.m.

 

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 4

Virtuvės: 2

Svetainės: 5

Veranda

Darbo kambarys

Skalbykla

Vyninė


Terasos: 3

Natūralus ežeras

Baseinas


Venetas – Trevizas: Basanas del Grapa 40 km - Pordenonė 45 km - Venecija 25 km - Paduja 40 km - Vičenca 55 km - Verona 100 km.

Ref: 2704
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

modernaus stiliaus vila

parduodama vila
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Trevizas

Venetas – Trevizas. Veneto miestas, esantis Veneto lygumoje, turtingas daugybe vandens resursų: Trevize yra įvairios vandens tėkmės, kas paverčia jo klimatą švelniu ir šiltu. Įžymus viena sena religine ir vienuolių tradicija, Trevizo mieste yra daug senovinių bažnyčių ir epochinių vienuolynų. Tarp religinės architektūros verta paminėti Šv. Pranciškaus bažnyčią, San Nicolò bažnyčią, Katedrą ir San Martino Urbano bažnyčią. 

Tarp epochinių rūmų, kurie liudija apie Trevizo pastatų pokyčius, labiausiai įžymūs yra Ca' dei Carraresi, Ca' da Noal, Ca' da Robegan, Ca' Spineda, Dolfin rūmai ir Bomben rūmai. 

Signori aikštė ir Trecento rūmai sudaro pulsuojančią miesto širdį ir yra jo tiek kultūrinis, tiek istorinis centras. O Cavalieri lodžija yra politinės ir socialinės galios simbolis. 

Daugybė prestižinių ir prašmatniųjų Veneto vilų stovi Trevizo zonoje ir šalimosiose savivaldybėse: pastatytos laiko tarpe tarp XVII ir XIX a., sudaro tikrą meninį ir architektūrinį palikimą.