Milane parduodama pilis

22 fotografija

Pilis Milane, antikinė vila, longobardų tvirtovė, muziejus, apartamentų rinkinys, antrojo renesanso ikona, tikra laiko mašina, kuria galima keliauti po Europos istoriją, aplankant unikalius  pasaulyje architektūrinius ir dailininkų darbus. Visa tai ir dar daugiau mums suteikia ši istorinė žavinga buveinė, šiuo metu parduodama Milane, ypatingoje vietoje visomis prasmėmis. Tikra grožio oazė netoli nuo pačio gyvybiškiausio Italijos miesto, kuriai pridėtinę vertę suteikia dvidešimt daugiafunkcinių salių, iš kurių didžiausioje kuo puikiausiai gali tilpti daugiau nei tūkstantis žmonių. Aplinkui yra šimtametis parkas, praturtintas augalais iš visų kontinentų.  

Parduodamos pilies stiprybė yra daugybė kambarių ir apartamentų, iš viso penkasdešimt vienas, įrengti ne tik kruopščiai ir elegantiškai, bet ir praturtinti freskomis bei antikiniais baldais. Išskirtiniai apartamentai skirti ypatingiems, svarbiausiems ir galingiausiems Italijos ir Europos personažams. 

Dėka ilgų ir profesionalių restauracijos darbų, kuomet ypatingas dėmesys yra skiriamas išlaikyti originalumo dvasiai, ši žavinga antikinė vila tapo perlu, neturinčiu sau lygių. Prestižiniame ir elegantiškame pastate galima paminėti įvairiausius prestižinius įvykius, ypač tuos, kurie siejasi su pilies istorija ir turtu. Idealiai tinkanti įvairiakultūriniams susitikimams, ši Milano pilis gali tapti idealiu tarptautiniu centru, rengiant svarbius susitikimus ir kongresus, aukštas pramogas, ypatingus įvykius, pasirodymus ir parodas. 

Kita komplekso grožybė yra paslaugų patalpos, tokios kaip kavinė, puikus restoranas ir žavinga terasa, esanti virš pastato, nuo kurios atsiveria išties užburianti, toli besidriekianti panorama bei žavingojo parko gamta. Esame užburti nuostabiosios žalumos, kuri yra visur: štai gigantiška Šiaurės Amerikos tuja, Japonijos akacija, Himalajų pušis, Amerikietiškas ąžuolas ir taip toliau. Viena grožybė po kitos, kuriomis glaima grožėtis pavasarį ir vasarą, kaip ir žiemą, kuomet purusis sniegas peizažui suteikia dar didesnio žavesio.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Milanas

Zona: Milanas


Tipas: Pilis Milanas - Milane parduodamos vilos

Vidaus plotas: 14.000 kv.m. 

Išorės plotas: 10 ha


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Lombardija – Milanas: Milanas km 20 - Novara km 55 - Madžiorės ežeras km 70 - Monca km 17 - Pavija km 60 - Komas km 45 - Varėzė km 50 - Golfo Klubas km 10 km - SPA km 20 –  Linate oro uostas 27 – Autostrada išvažiavimas: Linate km 15.

Ref: 0427
Kaina: konfidencialios derybos

butai Milanas

pilis Miilanas
nekilnojamojo turto agentūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Milanas

Lombardija - Milanas: Vieta, kur stovi rezidencija, turi romėnišką kilmę, nors išlaiko ir dar senesnius prisiminimus, kurie yra susiję su keltais, palikusiais gilius ir neginčijamus kultūrinius ženklus daug senesnius nei romėnų. Apylinkės, išvagotos upelių, kurie nuo seniausių laikų paliko gilias įdubas ir pakilimus, pasižymi didžiuliais žaliais plotais, praturtintais įžymiom ir vertingom vilom. Aršių kovų pasekoje, Raudonbarzdžiams sunaikinus Milaną ir aplinkinius miestus, vieta tapo, XIV amžiuje, dideliu prekybos ir krovinių gabenimo branduoliu, dėka pagrindinio kelio vedančio nuo Milano iki Komo. 

Vėliau miesto istorija pažino tikrai tamsų laikotarpį, sutampantį su dviem epidemijom, kurios turėjo poveikį ir daugeliui kitų šalių, tarp 1575 ir 1630 metų, atnešdamos mirtis, pražūtį ir skurdą. Ir vis dėlto, būtent per tuos metus, iškilo daugelis dvarų, skirtų poilsiui ir pabėgimui nuo miesto gyvenimo; jie, laikui bėgant, tapo atramos tašku pertvarkant kaimelį iš agrikultūrinio į verslišką su didelėm įmonėm, kai kurios iš jų vis dar veikia, atsispirdamos laiko poveikiui ir duodamos savo įnašą miestelio turtėjimui. Dabartinis šiaurės Milano urbanistinis ir ekonominis centras sugebėjo išlaikyti ir apginti savo nepakartojamą grožį bei išsaugoti nuostabų peizažą. Vietovė yra lengvai pasiekiama, nes yra įsikūrusi netoli nuo didžiojo Lombardijos miesto.