MARKĖS REGIONE PARDUODAMI ELITINIAI RŪMAI

71 fotografija

Askolio-Pičenos provincijoje, Markės regione, parduodami šie amžinai žavūs antikiniai rūmai.

Ši išskirtinė nuosavybė stovi tipiškame  istoriniame centre tarp kalvelių, o jos bendras plotas yra 2000 kv.m. Ji gali pasigirti žavingu privačiu sodu ir dviem, neseniai restauruotais baseinais, esančiais terasose, kurios dominuoja virš supančių laukų.

Ši vieta - tai elitinis kurortas, su svetainėmis, priėmimo salėmis, baldais ir senais paveikslais bei restoranu, kur gali vienu metu apsistoti iki 70 svečių.

Rūmuose yra 32 miegamieji, 16 vonios kambarių bei daugybė svetainių ir terasų su panoraminiu vaizdu. Erdvės išdalintos taip, kad tie, kas čia poilsiauja gali mėgautis išskirtiniu privatumu. 

Interjeras, kukliai tariant, yra nuostabus: čia yra persiški kilimai, inkrustuoti XVIII a. stalai, lubos su freskomis, XVI a. sofos ir krėslai, prestižinis pianinas, kolonos, molinių plytelių grindys, skulptūros, dekoratyviniai skaitymo stalai, Venecijos lipdiniai, prabangios apdailos medžiagos, marmuras, žavingi veidrodžiai, krištoliniai sietynai.

Šios parduodamos Markės regione elitinės nuosavybės ypatinga vieta ant kalvelės viršūnės, su 360° vaizdu į jūrą, kalnus ir dirbamus laukus, yra iš ties verta dėmesio; miestelis, nors ir išsaugojo savo originalų viduramžių veidą, mėgaujasi visomis šiuolaikiško miesto paslaugomis ir komfortu, kaip ir žavingais, atlapaiduojančio pasivaikščiojimo takeliais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Markė

Provincija: Askolis-Pičenas 


Tipas: istoriniai rūmai - svečių priėmimo namai


Vidaus plotas: 2.000 kv.m.

Išorės plotas: -


32 miegamieji

16 vonios kambariai

Svetainės su prestižine apdaila

Panoraminės terasos

2 baseinai

Džakuzi

Sauna

Privatus sodas


Markė - Ascolis-Pičenas: jūra 15 km - S. Giorgio uostas 40 km - Ankona 84 km - Perudžija 100 km - Roma 200 km

Ref: 1009
Kaina: konfidencialios derybos

istoriniai rūmai

vilos markė
prašmatnus viešbutis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Markė, Askolis-Pičenas

Markė yra Italijos regionas, kuriame yra didžiausias skaičius pripažintų kokybiškų paplūdimių ir jūros vandens, - jie yra prižiūrimi ir valdomi remiantis iš ties labai griežtais kriterijais. 

San Giorgio uostas, žymus kurortinis miestas, kuris senovėje buvo Fermo miesto uostas, šiandien yra maloni, gerai žinoma vieta, su mažu uostu, kuris dalį savo žavesio įgavo dėka daugybės modernios architektūros pavyzdžių, madingų Italijos jūros pakrantės vietovėse. 

Askolio provincija, pasižyminti didele vietinės gastonomijos kutūra, rytuose yra skalaujama Adrijos jūros, o jos kraštovaizdis yra labai įvairus, kuris prasideda nuo ilgo smėlėto paplūdimio, žinomo, kaip Riviera delle Palme, ir tęsiasi iki Monti del Gran Sasso, Monti Gemelli, Monti Sibillini, Monti della Langa Nacionalių parkų, - kvapą gniaužiančio natūralaus grožio. 

Smulkaus smėlio paplūdimiai yra erdvūs, turintys visas sportines ir laisvalaikio praleidimo įrangas. 

Čia, pakrantėje ir giliau vietovėje, yra gausybė elitinių nuosavybių, pradedant vilomis ir baigiant didingais istoriniais rūmais, kurių grožis nesensta.