MARKĖS REGIONE PARDUODAMA ISTORINĖ ELITINĖ VILA

43 fotografija

Mačeratoje, panoraminėje kalvelių pozicijoje, keli kilometrai nuo istorinio centro, stovi ši parduodama elitinė vila.

Bendras komplekso pastatų plotas yra daugiau nei 13.000 kv.m., su bendru 5 ha žemės plotu.

Vila stovi ant antikinės XII a. tvirtovės liekanų, XVI a. tapo dvariškių, kurie valdė ir kontroliavo įžymios vietos šeimos žemės ūkio pastatą, rūmais.

XVIII a. viduryje nekilnojamas turtas buvo praplėstas ir susideda iš žavios pagrindinės vilos, didelio prestižinio itališko sodo, vieno iš įspūdingiausių visame pusiasalyje, erdvaus miško, mažos barokinės bažnyčios, pavadintos S. Filippo, daugybės kotedžų, arklidžių, sandėlių ir oranžerijos.  

Tai, kad ši parduodama elitinė žavinga vila yra Mačeratoje, nėra atsitiktinumas: atsisukusi į saulę ir apsaugota nuo vėjo taip, kad būtų galima geriau auginti dekoratyvinius augalus, ypač citrusinius, auginamus nuo XIX a. pabaigos dideliuose moliniuose vazonuose.

Žavintis sodas, kuris įrėmina nuosavybę, yra tikra retenybė, gerai žinoma netgi užsienyje. Tai iš ties vienintelis XVIII a. sodas, išlikęs nepaliestu visa savo esybe: nuo apdailos iki grotų ir žvaigždės ir deimantų formos gėlynų. Supantis didelis miškas, kuris yra tarsi angliškas sodas su daugybe medžių, turi dirbtinį tvenkinį, o nuo kalvelės viršūnės leidžia grožetis kvapą gniaužiančiu vaizdu į slėnį iki pat jūros.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Markė

Provincija: Mačerata


Tipas: istorinė vila 


Vidaus plotas: 13.117,34 kv.m.

Išorės plotas: 5 ha


Pagrindinė vila

Kotedžai

Arklidės

Sandėliai

Oranžerija

Barokinė bažnyčia

XVIII a. itališkas sodas

Privatus miškas

Dirbtinis tvenkinys 


Ancona 30 km – išvažiavimas autostrada Loreto/Porto Recanati 1 km - Pesaro 125 km - S. Benedetto del Tronto 50 km - San marino 150 km

Ref: 1013
Kaina: € 15.500.000

markė

itališkas sodas
istorinės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Markė, Mačerata

Skalaujama Adrijos jūros, Mačeratos provincija yra didžiausia visame Markės regione, ir tai yra tipiška Italijos pusiasalio kalvinga ir žalia teritorija su daugybe istorinių gatvių, kurios kerta šią provnciją, o senovėje vesdavo į Romą.  

Turtinga menu, visų pirma renesansiniu, barokiniu ir XVIII a., tarp savo įžymiausių paminklų Mačerata mini Areną Sferisteriodi Ireneo Aleandri, nuostabų neoklasinės archtektūros pavyzdį. 

Senovinės masyvios ir svarbios sienos dar ir šiandien beveik nepaliestos supa istorinį centrą. Daugybė muziejų ir senovinis Universitetas paverčia Mačeratą svarbiu kultūriniu centru. 

Tai žavi ir turtinga istorija teritorija, pilna antikinių rezidencijų, pilių ir nuostabių prašmatnių vilų.