Maremoje parduodama prašmatni sodyba

1 fotografija

Grosete parduodama prestižinė vila, apsupta gražiosios tipiškos Toskanos Maremos augmenijos, esanti tik keli kilometrai nuo senovinio viduramžių miestelio Masa Maritima, kur yra etruskų archeologiniai radiniai.

Ši žavinga parduodama sodyba buvo idealiai restauruota. Jos bendras plotas yra maždaug 450 kv.m., o ją supa 13 ha žemės su 300 alyvmedžių.

Pagrindinė strukūra yra dviejų aukštų prašmatni vila Toskanos rustikos stiliumi. Pirmame aukšte yra 2 įrengtos virtuvės, svetainė, valgomasis, 4 miegamieji, kiekvienas iš jų su nepriklausomu įėjimu ir privačiu vonios kambariu, bei papildomas vonios kambarys. Kiekviename kambaryje yra kaldintos geležies lova, tipišku Groseto Maremos Toskanos vilų stiliumi, rankų darbo tapybos keraminiai sietynai bei lubos su medinėmis sijomis ir plytelėmis. Antame aukšte yra kambarys, 2 darbo kambariai ir 3 vonios kambariai. Visose patalpose yra nauji prestižiniai kaimiško stiliaus baldai. Parduodamą Toskanos nuosavybę papildo 200 kv.m. priestatas, kuriame yra 4 mini-butai. Kraštovaizdis, kuris supa tipišką Toskanos užmiesčio namą, suteikia galimybę susilieti su gamta bei mėgautis vietovės ramybe.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Grosetas


Tipas: Vilos Grosetas - Parduodamos prestižinės vilos    

Vidaus plotas: 650 kv.m.

Išorės plotas: 13 ha

 

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 8

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Priestatas: 200 kv.m.

Žemė: 13 ha


Toskana – Grosetas – Masa Maritima: Grosetas km 42 – Folonika km 17 – Piombinas km 44 – Voltera km 61 – Siena km 62 - San Džiminjanas km 78 – Golfo Klubas Toskana km 12 –  Petriolo terminės vonios km 48 - Pizos oro uostas km 121 – Autostrada: išvažiavimas Livorno/Rosignano Marittimo/Roma km 68.

Ref: 2279
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas prašmatnus namas

prestižinis nekilnojamas turtas
parduodami kaimiški ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas – Masa Maritima: Vadinama “Viduramžių brangakmeniu” dėl savo romaninių ir gotikinių pastatų grožio. Pirminis jos pavadinimas, - “Massa Metallorum”, kilo dėl čia vykdomos metalų kasybos svarbos. Tai paminklų miestas, kur viskas šiame senoviniame meno mieste liko harmoningai proporcininga. Istoriniai liudijimai, pagrindinė šios teritorijos vertybė, pavertė Masą Maritimą viena iš labiausiai žinomų Toskanos Maremos teritorijų. Sužavi Toskanos miestelio katedros aikštė, vieta, kur miestelio religinė ir pasaulietinė architektūra susilieja be priešiškumo ir konkurencijos: Katedra ir vyskupija iš vienos pusės, Merijos ir savivaldos rūmai iš kitos pusės. Aplink centrinę charakteringo Toskanos miestelio aikštę yra ir kitų žavybių: fontanas, ložė, kilmingųjų Bandini ir Biserni pastatai. Vaikštant viduramžių gatvelėmis, išilgai Toskanos miestelio istoriniu centru, atrandame iki šiol išlikusias krautuvėles, kuriose parduodama amatininkų produkcija bei daugybę užeigų, kur galima mėgautis tipiška, tikraja šios zonos virtuve. Toskanos miestelio prie Groseto kilmė yra neaiški, tačiau žinome, kad tapo svarbus, kuomet iš Populonijos buvo perkelta vyskupų buveinė. 

Miestelis šalia Groseto vystėsi dėka vario ir sidabro kasybos ir 1225 m. išsilaisvinęs nuo vyskupijos tapo laisvu miestu. 1335 m. Siena jį įtraukė į savo valstybės sudėtį ir čia pastatė tvirtovę. Po to, kai atiteko Medičiams, charakteringas Toskanos miestelis vėl atsitiesė XIX a. dėka Leopoldo II, nes čia buvo atgaivinta kasyba. Vasaros metu tarp daugybės renginių, kurie vyksta miestelyje šalia Groseto, ypatingos yra operos, atliekamos Katedros aikštėje, kur vyksta taip pat ir šimtametės šaudymo iš lanko varžybos “Balestro del Girifalco”.