Luxury Villa pardavimui Roccamare

full screen
51 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Vos už kelių metrų nuo paplūdimio, pamerkta ramioje pušyno būdingas Roccamare, tai gražus prabangus home is pardavimo skelbimų sąrašą.
Paviršiaus plotas turto yra 420 m2, yra apsuptas 4000 m2 sodrus sodą, kuriame gyvena didelis pupelių formos baseinas su gultais patogiai degintis, o likusios turto viduje.
Išorė iš dalies vejos ir iš dalies asfaltuotas, su aukštomis pušimis, kurios teikia šešėliai dėmių, yra įrengtas patogus kėdžių ir stalų likti lauke ir valgyti al fresco.
Exposed akmuo, kuris apima vilos išorę, puikiai integruota su žavinga gamtos aplinkoje, kurioje jis buvo pastatytas.
Stodama yra didelė atvira erdvė dekoruoti atspalvių baltos ir turkio, su dideliais vitrininiais langais, kurie kelia kontinuumą tarp vidaus ir išorės, įrengtas, su gražiais sofos su vaizdu į sodą. Vila turi 9 miegamieji ir 5 vonios kambariai iš viso.
Visi kambariai yra susipažinę ir patogus, mėgautis puiki privatumą, ir taip pat yra atviros erdvės, kur gali patogiai sutalpinti daug svečių.
Gražioje kurorto Roccamare, vos keli žingsniai nuo paplūdimio, tai puikus sapnas namas apsuptas pušynų bus ramybės visiems, oazė, kuris lieka čia.
TECHNINĖ INFORMACIJA Regionas: Toskana
Miestas: Grosseto
Miestas: Roccamare

Tipas: Prabangus vila su baseinu

Vidinio paviršiaus plotas: 420 m2
Išorinis paviršius. 4000 m2,

baseinas
9 miegamieji
5 vonios kambariai

Toskana - Grosseto: Grosseto 30 km - Follonica 15 km - Orbetello 50 km - "Parco Naturale della Maremo 40 km
Ref: 1080
Kaina: Nuo 5M iki 10M

Roccamare

Pajūrio Vilos Toskanoje
Grosseto

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roccamare

Išskirtinis plotas pakrantės dalis Maremma, Castiglione della Pescaia ir aplinkinių kaimų vis labiau paklausa tiems, kurie ieško prabangaus namo vos už kelių metrų nuo paplūdimio ir jūros. Na žinoma, pajūrio kurortas, apdovanotas 2005 m Legambiente ir turizmo klubas už aplinkos kokybei, ši vieta tikrai yra optimalus Toskanos miestelis, kur galite praleisti vasaros atostogas, taip pat gyvų ištisus metus.
Tipiškas Viduržemio jūros klimatas, augmenija, būdingas ploto, o aiškių vandenys yra šio išskirtine vieta stiprybės.
Yra daug prabangių vilų, kad neseniai buvo puikiai atkurta Roccamare patenkinti daug prašymų iš ryškiausių figūrų nacionaliniu ir tarptautiniu žinomumu.