LUKOJE PARDUODAMAS TIPIŠKAS TOSKANOS UŽMIESČIO NAMAS

14 fotografija

Apsupta žalių Lukos kalvų, tarp alyvmedžių ir vynuogynų, stovi šis nuostabus Toskanos užmiesčio namas, naudojamas kaip žemės ūkio ferma, kurios bendras plotas yra 460 kv.m. Prestižinė vila parduodama Lukoje yra apsupta 5 ha žemės, apsodintos alyvmedžiais ir vynuogynais, o likusi dalis yra miškas.

Prabangus nekilnojamas turtas turi du aukštus ir rūsį, kurio patalpos buvo restauruotos ir naudojamos, kaip vyninė. 

Šios prašmatnios Lukoje parduodamos vilos pirmo ir antro aukšto patalpos šiuo metu yra restauruojamos ir gali būti naudojamos, kaip gyvenamos patalpos arba, kaip viešbutis.

Pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, vonios kambarys, svetainė ir trys papildomos patalpos. Antrame aukšte yra vonios kambarys ir trys miegamieji.

Yra projektas praplėsti šį tipišką Toskanos užmiesčio namą, pastatant papildomą 180 kv.m. pastatą, kuris bus integruotas su esamu pastatu, turint tikslą čia įkurti SPA su baseinu ir hidromasažine vonia. Taigi bus galimybė visiškai atsipalaiduoti gamtos oazėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Vila Toskanoje - vila Lukoje

Vidaus plotas: 460 kv.m. 

Išorės plotas: 5 ha


Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 6

 

Priestatas: 60 kv.m.

Žemė: 5 ha

 

Toskana – Luka : Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 4 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golfo klubas Lappato 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 15 km

Ref: 0160
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

kjanti pilis

parduodama žemės ūkio ferma toskana
vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.