Lukoje parduodamas prašmatnus namas

full screen
46 fotografija

Lukos provincijoje stovi ši rafinuota ir prašmatni parduodama vila.

Tai antikinis nekilnojams turtas, kuris buvo pastaytas 1861 m. kalvingoje zonoje, keli kilometrai nuo Versilijos jūros, tikroje gamtos, ramybės ir poilsio oazje.

Prestižinė rezidencija buvo restauruota atgaivinant jos išskirtinį žavesį, išsaugant žaviasias freskas ir XVIII a. architektūrą. Ji yra trijų aukštų, o jos bendras plotas yra 450 kv.m. Ją supa vešlus 1.700 kv.m. sodas su palmėmis ir žydinčiais krūmais, kur yra dengta struktūra, kurioje gali sutilpti 150 svečių.

Interjeras yra rafinuotas ir jaukus: prabangūs baldai, lubos su medinėmis sijomis, freskos, tinkas, smiltainio sienos, senoviniai židiniai, dideli kilimai, dekoracijos ir prestižinės detalės, - visa tai charakterizuoja jos vidų. 

Jauki atmosfera, gerai prižiūrėtos ir apšviestos, prašmatnios patalpos, - visa tai rodo, kaip šeimininkai rūpinosi prižiūrėti ir didinti jos vertę, puošdami ją prabangiais elementais, kurie priklauso šiai elegantiškai buveinei.

Vieta yra toli nuo miesto, bet arti prie jūros ir kitų prestižinių Versilijos vietų ir tai yra papildomi šios prašmatnios vilos privalumai.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka


Tipas: antikinė prašmatni vila 


Vidaus plotas:  450 kv.m.

Išorės plotas:  1.700 kv.m.


3 aukštai

Prabangūs baldai

Sijinės lubos

Originalios freskos

Krištoliniai sietynai

Išorinė dengta struktūra skirta priėmimams


Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 15 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golf club 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km - Autostrada: 15 km

Ref: 0987
Kaina: Nuo 5M iki 10M

luka

prašmatnus namas
lukos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška XIX a. vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų.

Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Stipriai susietas su turizmu, turi gausų istorinį-architektūrinį turtą ir dėl jo begalybės buvo pasiūlyta Lukos istorinį centrą įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą.

Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.