LUKOJE PARDUODAMAS PRAŠMATNUS APARTAMENTAS

38 fotografija

Lukoje parduodamas elegantiškas ir elitinis apartamentas, esantis istoriniuose, 1500 m. statybos rūmuose, pačioje prašmatniausioje miesto gatvėje su nuostabiu panoraminiu vaizdu į Guinigi bokštą ir Anfiteatro aikštę.

Nuosavybė yra trečiame aukšte. Čia yra dideli bei erdvūs, puikiai apšviesti kambariai, kurių bendras plotas yra 468 kv.m., iš jų 115 kv.m. yra mansardoje. Erdvės išdėstytos labai praštiškai bei apstatytos skoningais ir suderintais baldais.

Šios elitinės rezidencijos aukštos dekoruotos lubos yra tikrai vertos dėmesio: jų aukštis yra nuo 3,80 m iki 5,70 m ir tai suteikia didelės erdvės pojūtį bei vietos papildomiems palėpės kambariams. Medinės lubų sijos suteikia aplinkai šilumos, sukurdamos malonų kontrastą su moderniomis svetainės linijomis.

Čia yra keturi miegamieji, iš kurių du su palėpėmis bei prieškambariuose turi mažą svetainę. Taip pat čia yra keturi modernaus dizaino vonios kambariai su gausiomis mozaikinėmis dekoracijomis, dvi erdvios svetainės, drabužinės kambarys, erdvi virtuvė ir valgomasis bei papildomos patalpos, kaip pvz. skalbykla. Durys ir sienos dekoruotos Lukos stiliaus motyvais, kas suasmenina aplinką ir ją paverčia ypatingai malonia bei atpalaiduojančia.

Parduodamo apartamento išorėje yra galimybė įrengti patogų liftą. Atskirame garaže yra dvi automobilių stovėjimo vietos.

Tai labai patraukli nuosavybė, esanti vienoje iš mylimiausių ir labiausiai pageidaujamų Toskanos vietų, kur unikalumas ir originalumas harmoningai susiderina su istoriniu kontekstu, kuriame ji stovi. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: prašmatnus apartamentas


Vidaus plotas: 468 kv.m.


4 kambariai

4 vonios kambariai

2 svetainės

Drabužinės kambariai

Didelė virtuvė

Papildomi kambariai

Molinių plytelių grindys

Dekoracijos Lukos stiliumi

Mansarda

Galimybė įrengti išorinį liftą

Vaizdas į vidinį kiemą su sodu ir palmėmis

 

Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 80 km - Fortė dei Marmi 20 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos orouostas 30 km 

Ref: 1004
Kaina: Iki 2,5 Milijono

luka

prašmatnūs apartamentai
vilos lukoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Elegantiškas ir prašmatnus apartamentas stovi Toskanoje, Lukoje, didelio grožio ir gausios bei kontraversiškos istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien, kas jį paverčia viena iš prestižiškiausių ir trokštamiausių vietų.