LUKOJE PARDUODAMAS PRABANGUS NEKILNOJAMAS TURTAS

15 fotografija

Parduodamas Toskanos kompleksas stovi ant vienos gražiausios Lukos kalvos ir susideda iš trijų prašmatnių nekilnojamo turto objektų, statytų tipišku rustikos stiliumi, o jų bendras plotas yra 1900 kv.m. Nuosavybę supa 9 ha žemės, dalinai apsodintos mišku ir dalinai vynuogynais ir alyvmedžiais. Parduodamai Lukoje vilai reikalinga restauracija, dėka kurios bus įmanoma sukurti šešiolika gyvenamųjų patalpų su atskirais įėjimais.

Pirmas pastatas yra dviejų lygių ir jame yra keturios gyvenamos patalpos. Pirmame aukšte yra dienos zona, kurioje yra virtuvė, valgomasis, svetainė ir vonios kambarys. Antrame aukšte yra nakties zona su trimis miegamaisiais ir vonios kambariu.  

Antrasis pastatas yra trijų lygių ir jame įrengtos aštuonios gyvenamosios patalpos. Pirmame aukšte yra du apartamentai, o kitos keturios nepriklausomos patalpos yra antrame aukšte, į kurį galima patekti  dėka laiptų, kurie nuo pirmo aukšto veda iki pat mansardos, kurioje įrengti dar du apartamentai. 

Trečias pastatas yra trijų lygių, iš kurių vienas yra rūsys. Čia yra keturi aparamentai, vieno kurio dienos zona yra rūsyje, o nakties zona pirmame aukšte, kitas apartamentas yra antrame aukšte, o kiti du pirmame aukšte. Iš kiekvienos gyvenamos šios prestižinės parduodamos Toskanos vilos patalpos galima grožėtis žaviaja Lukos kalvų tylia ir ramia panorama.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Kompleksas Toskanoje  - Vilos Lukoje

Vidaus plotas: 1900 kv.m.

Išorės plotas: 9 ha


16 gyvenamų patalpų, išdalintų į įvairaus dydžio butus 

 

Žemė: 9 ha

 

 Toskana- Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km.

Ref: 0195
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas užmiesčio namas

toskanos vila
pilis siena

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. 

Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.