Lukoje parduodama žavinga vila

57 fotografija

Ant Lukos kalvelių šlaitų ir tik keli kilometrai nuo Lukos stovi ši parduodama prestižinė žavingoji 1130 kv.m. vila, esanti puikios būklės, kurioje galima tuoj pat apsigyventi.

Esanti išskirtinėje ir elitinėje zonoje, kur stovi keletas svarbiausių paskutinių amžių Lukos buveinių, parduodama vila užburia savo unikaliomis charakteristikomis.

Galutinai suformuota 1700 m. galinga vila yra paprastos kvadratinės formos su paryškintais šonais. Tipiškas, pastebimas fasadas su trijų arkų portiku bei mūrinėmis kolonomis išskiria Lukos vilą ir sukuria jos didžiausią išskirtinumą. Prašmatni didingoji vila, kurioje išryškintos akmeninės dalys, kaip jau minėtas portikas ir akmeniniai erdvių langų rėmeliai, yra trijų aukštų. Pirmame aukšte yra dienos zona, prabangiai ir elegantiškai įrengti charakteringi salonai su langais, kurie atsiveria į žavų sodą. Viršutiniuose aukštuose yra nakties zona, kuri taip pat įrengta išlaikant tipišką vilos stilių. Visi kambariai yra charakterizuojami ypatingos vertės elementais: mozaikos grindys, žavios freskos ant sienų ir lubų, prestižiniai baldai, aukštos klasės detalės ir prabangūs apipavidalinimai. Dekoruoti laiptai veda į viršutinius aukštus, sukurdami architektūrinį žaismą bei dovanodami tikrą stebuklą akims.  

Visa aplink prašmatnią nuosavybę esanti privati ir išskirtinė erdvė susideda iš beveik 3 ha parko su žavingu itališku sodu, kuris priklauso prestižiniam nekilnojamam turtui. Žavus baseinas (7x14m), teniso kortai, erdvus priestatas, idealiai tinkantis orgaizuoti iškilmes ir posėdžius, mažas miškas su galingais šimtamečiais medžiais ir vynuogynas, - yra papildomos charakteristikos, praturtinančios Lukos vilą

Žavią nuosavybę papildo du prestižiniai, dideli ir erdvūs butai, kiekvienas su papildomais kambariais ir vonios kambariu, kas praplečia Lukos vilos plotą ir paverčia ją idealia, garantuojančią privatumą  ir tinkamą erdvią tiek svečiams, tiek aptarnaujančiam personalui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: parduodama vila - prestižinė vila 


Vidaus plotas: 2230 kv.m.


iš kurių


Vila 1130 kv.m.:

8 miegamieji

9 vonios kambariai

Daugybė salonų ir salių


Butas num.1 - 230 kv.m.:

4 kambariai

2 vonios kambariai

virtuvė 

salė


Butas num.2 - 56 kv.m.:

2 kambariai

1 vonios kambariai

virtuvė

2 salytės


Privati koplyčia 60 kv.m.

Katilinė 24 kv.m.

Sandėliai 255 kv.m.

Ex arkldės 102 kv.m.

Oranžerija 243 kv.m.

Šiltnamis 60 kv.m.


bendras plotas 2230 kv.m.


Išorės plotas: 25500 kv.m.


iš kurių


Prieangio žemė 1200 kv.m.

Parkas 18000 kv.m.

Žemė iš kitos pusės 6300 kv.m.


bendras plotas 25500 kv.m.


Baseinas 7x14 m.

Teniso kortai


TOSKANA - Luka: Piza: 30 km - Florencija: 62 km - Luka: 4 km - Fortė dei Marmi: 37 km - Golfo klubas Lappato: 5 km - SPA: 18 km - Slidinėjimo trasos: 48 km - Pizos oro uostas: 39 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 15 km 

Ref: 2557
Kaina: Daugiau nei 10M

Vila Toskana

parduodama vila
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana - Luka. Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.