LUKOJE PARDUODAMA VILA

17 fotografija

Lukos kalvų žalumoje, ramioje ir nuošalioje vietoje, yra ši parduodama prašmatni moderni vila, kurios bendras plotas yra apie 600 kv.m.

Prabangus Lukos nekilnojamas turtas  yra apsuptas 5000 kv.m. sodo ir parko su baseinu, kuriame ir prie kurio galima atsipalaiduoti bei mėgautis supančia ramuma. 

Parduodama Toskanos vila yra išsidėsčiusi per tris lygius : pusrūsyje yra dvi vyninės, lyginimo patalpa, vonios kambarys, terminė patalpa, sandėliukas ir papildoma patalpa.

Pirmame aukšte yra du sandėliukai, trys vonios kambariai, virtuvė, valgomasis, trys miegamieji, svetainė su erdviomis ir šviesiomis stiklinėmis durimis, dėka kurių galima žavėtis supančia žaluma.

Antrame aukšte yra vonios kambarys, gyvenamoji patalpa palėpėje ir dvi erdvios didelės terasos.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Vila Toskana- Vilos Luka

Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 5000 kv.m.

 

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 5

Svetainė: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

  

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 9

  

Baseinas 

Žemė: 5000 kv.m.

 

Toscana – Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 4 km - Fort4 dei Marmi 37 km - Golfo klubas Lappato 5 km - SPA18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 39 km -Autostrada išvažiavimas Capannori: 15 km

Ref: 0140
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami užmiesčio namai

elitinis nekilnojamas turtas
prabangi gyvenvietė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: buvo įkurta Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.