LUKOJE PARDUODAMA TIPIŠKA TOSKANOS VILA

21 fotografija

Visiškai apsupta Toskanos laukų augmenijos, šiuo metu parduodamas ši tipiška istorinė ferma,  statyta XVII a. Šis nuostabus Toskanos užmiesčio namo pavyzdys, parduodamas Lukoje, buvo meistriškai restauruotas, išsaugant tradicinę Toskanos architektūrą, ir šiuo metu naudojamas, kaip turistų priėmimo namai.

Fermai priklauso 4000 kv.m. žemės, apsodintos alyvmedžiais ir vaismedžiais. Čia yra pagrindinė prestižinė vila, kurioje yra įrengti du 120 kv.m. ir 75 kv.m. apartamentai bei kiti du 75 kv.m. ir 35 kv.m. butai. Fasadas yra padarytas iš akmnes, o interjeras yra šiltas ir jaukus dėka tipiškos Toskanos užmiesčio namų apdailos ir baldų, kaip pvz.: vidaus mediniai laiptai ir lubos su sijomis, kaimišku stiliumi. Didysis ir 75 kv.m. apartametai yra išsidėstę per du lygius: pirmame aukšte yra virtuvė su židiniu ir svetainė, o antrame yra naktinė zona su dviem miegamaisiais ir vonios kambariu. Jiems taip pat priklauso erdvi dengta panoraminė veranda arba terasa, apstatyta sodo baldais ir skėčiais nuo saulės. Kitas 75 kv.m. butas yra viename lygyje, o jame yra įrengta virtuvė, svetainė su židiniu, miegamasis ir vonios kambarys; iš jo išeiname į erdvią terasą. 

Praturtina šią tipiška Toskanos vilą, parduodamą Lukoje, erdvus sodas, barbekiu zona ir baseinas su panoraminiu vaizdu, apsuptas alyvmedžiais. Į jį galima patekti iš visų rezidencijų.  Šis kaimo turizmas yra puiki vieta, tinkanti praleisti ramias akimirkas, puikioje panoramoje su vaizdu į Apeninų Alpes ir Pizos kalvas

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Vila Luka - parduodamos fermos  

Vidaus plotas: 305 kv.m.

Išorės plotas: 4000 kv.m.

 

Apartamentas A: 120 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

 

Apartamentas B: 75 kv.m.

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

 

Apartamentas C: 75 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas 

Žemė: 4000 kv.m.

 

Toskana – Luka: Piza 23 km - Florencija 55 km - Luka 3 km - Fortė dei Marmi 39 km - Golfo Klubas Lapato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 19 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 3 km.

Ref: 0183
Kaina: € 1.500.000

parduodami užmiesčio namai

prašmatnus nekilnojamas turtas
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: Manoma, kad Kapanori (it. Capannori) buvo jau apgyvendintas, kai į Italiją atvyko Longorbardai, tačiau istoriniai duomenys mus pasiekia tik nuo 745 m., kuomet vienuolis įsikūrė teritorijoje ir joje pastatė koplyčią, “pašiūrę”, (it. casupolada), nuo ko ir kilo miestelio pavadinimas, dedikuotas Šv. Kuirikui. Nuo pat pradžios Toskanos miestelis Kapanori buvo valdomas Lukos ir kurios priespaudoje bėgant amžiais vystėsi bei tapo klestinčiu žemės ūkio centru. Tarp XIII ir XIV a. Lukos miestas pradėjo masiškus miestelio gynybinių įtvirtinimų statybos darbus, kad galėtų pasipiešinti besiplečiančiai Pizos Respublikai, su kuria konkuravo dėl valdžios. 1313 m. Kapanori buvo užpultas ir užgrobtas Pizos armijos, kuriai vadovavo Ugučionė dela Fadžiola, kas atnešė miestui didelius nuostalius ir suniokojimą. Šiek tiek vėliau Toskanos miestas buvo išlaisvintas nuo tironijos dėka Kastručio Kastrakani įsikišimo, kuris buvo išrinktas Lukos, Pizos, Pistojos, Luni ir Volteros kunigaikščiu. To pasekoje buvo atkurtas tam tikras politinis stabilumas, kas leido miesteliui gana greitai tapti vienu iš svarbiausiu Toskanos regiono žemės ūkio centru.

Nuo Pizos valdymo gana greitai perėjo į prancūzų rankas, o prancūzų okupacijos pabaigoje, Lukos miestas ir visos jai priklausančios gyvenvietės, tarp kurių ir Kapanori, įėjo į Toskanos Didžiosios Kunigaikštystės sudėtį, kuriai vadovavo Leopoldas II di Lorena, iki kol, 1861 m. karaliaus Vitorio Emanuele II di Savoja, buvo prijungtas prie Italijos karalystės.