Lukoje parduodama prestižinė vila

40 fotografija

Pirmos žinios apie šią prestižinę, Lukoje parduodamą vilą mus pasiekia iš svarbių dokumentų, datuojamų 1600 m. viduryje. Bet darbai, kurie vilai suteikė dabartinę formą prasidėjo maždaug apie  XVIII a. vidurį ir truko iki 1781 m., kuomet vila tapo tokia, kokia yra šiandien.

Prestižinės vilos savininkai keitėsi, tačiau visi jie turėjo vieną bendrą charakteristiką: buvo kilmingi. Kilmė ir aristokratiškumas atsispindi elegantiškoje ir rafinuotoje struktūroje, aukšto lygio aplinkoje bei puikioje, stilingoje apdailoje, kuri dera su prašmatnios nuosavybės etiketu.

Parduodamos vilos galingas fasadas, kurį sušvelnina dvigubi laiptai, iškyla ir karaliauja visu savo grožiu apsuptas žavaus parko, kur auga šimtamečiai medžiai, prižiūrėtos gyvatvorės, žali krūmai ir spalvingos gėlės.

Parke yra įrengti du baseiniai, žavinga poilsio zona, idealiai tinkanti atsipalaiduoti karštomis ir saulėtomis vasaros dienomis.

Pro galingus dvigubus laiptus patenkame į erdvią terasą, kuri ne tik, kad siūlo nuostabų vaizdą į Lukoje parduodamos vilos parką, bet ir veda į prašmatnios nuosavybės vidų, tiesiai į antrą aukštą, kur yra virtuvė, erdvus valgomasis, didelė svetainė, skaitykla ir du žavingi apartamentai su privačiu vonios kambariu bei trimis kambariais, kuriuose taip pat įrengti vonios kambariai.

Vidiniais laiptais nusileidžiame į pirmą aukštą, kur yra pagrindinė virtuvė, papildoma virtuvė, skalbykla ir vonios kambarys. Laiptais patenkame ir į trečią aukštą, kur yra kiti keturi miegamieji, kiekvienas su privačiu vonios kambariu. 

Kiekviena namo zona yra elegantiškai apstatyta bei gali pasigirti rafinuotais baldais, išskirtine apdaila bei prestižinėmis ir aristokratiškomis detalėmis. Kiekvienas kampelis visiškai atspindi savitą  prestižinės parduodanos vilos kilmingumą.

Šalia prašmatnios nuosavybės taip pat yra grakštus priestatas, vadinamas “Rožės namu”, idealiai tinkants garantuoti privatumą ir tinkamą erdvią tiek svečiams, tiek aptarnaujančiam personalui, bei senovinė, įspūdinga oranžerija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Parduodamos prestižinės vilos - vila Toskana


Vidaus plotas: 

Vila 2500 kv.m. + išorinė mažoji vila maždaug 300 kv.m.

iš viso 2800 kv.m. 

Išorės plotas: 4,5 ha


Vila:

9 miegamieji

10 vonios kambariai

3 virtuvės

Erdvios svetainės ir salės

Paslaugų kambariai


Mažoji vila svečiams ir/arba aptarnaujančiam personalui


Terasa 

2 baseinai

Privati koplyčia


Toskana - Luka: Luka 12 km - Versilija 45 km - Fortė dei Marmi 45 km - Florencija 70 km - Piza 45 km.

Ref: 2488
Kaina: konfidencialios derybos

prestižinis nekilnojamas turtas

toskanos vilos
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.