Lukoje parduodama prašmatnioji vila

33 fotografija

Esanti keli kilometrai nuo Lukos centro yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila.

Stovinti kalvingoje panoraminėje zonoje, turinti gyvenamąją paskirtį, ši buveinė yra keturių lygių, o jos bendras plotas yra 700 kv.m.

Išorėje ją supa gražusis privatus 4100 kv.m. sodas. Toskanos vilai taip pat priklauso žavus baseinas, kur yra įrengta poilsio zona, kurioje galima atsipalaiduoti karštomis vasaros dienomis. Aukštaūgiai medžiai supa taip pat ir teniso kortus, kurie, be abejonės, yra kita vertybė, priduodanti vertės prestižinei nuosavybei. Išorinius “pliusus” papildo patalpa, kur yra krosnis ir vonios kambariai.

Jeigu išorė spinduliuoja ypatinga priežiūra, vidaus patalpos nei kiek jai nenusileidžia. 

Pradedant nuo rūsio, kur yra virtuvė su vonios kambariu, ilgas koridorius ir trys kambariai, iš kurių vienas yra aptarnaujančio personalo su vonios kambariu, o kitas labai erdvus kambarys naudojamas, kaip hobi salė. 

Pirmame Lukos vilos aukšte yra erdvus reprezentacinis prieangis, kur yra laiptai su dvigubais turėklais, lipant kuriais patenkame į centrinę salę, nuo kurios atsiveria žavingas vaizdas į baseiną, ir į dvi šonines erdvias sales, iš kurių viena naudojama kaip valgomasis, o kita yra svetainė.

Antrame aukšte, į kurį patenkame mažais šoniniais laiptais, yra du miegamieji, du vonios kambariai, trys kambariai su vonios kambariu ir sandėliukas. Visi šie kambariai išeina į erdvią verandą, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į šios išskirtinės nuosavybės baseiną ir parką. Antrame aukšte taip pat yra laiptai, vedantys į palėpę, kur yra du kambariai su vonios kambariu.

Visos parduodamos Toskanos vilos patalpos yra su prestižine apdaila ir aukštos vertės medžiagomis: marmurinės grindys salėse ir prestižinis parketas kambariuose, sienos išdažytos vaškiniais dažais, marmuriniai vonios kambariai su keramika, mediniai langai, elegantiški ir rafinuoti baldai, aristokratinis apstatymas.

Lukoje parduodama vila yra neginčijamos vertės nuosavybė, tikras Toskanos nekilnojamojo turto paveldas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Toskanos vila - prestižinė vila


Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 4100 kv.m.


Rūsys: virtuvė, vonios kambarys, 3 kambariai, iš kurių vienas su vonios kambariu, hobi salė. 

Pirmas aukštas: reprezentacinis prieangis, centrinė salė, valgomasis, svetainė.

Antras aukštas: 2 miegamieji, 2 vonios kambariai ir 3 kambariai su vonios kambariu ir sandėliukas, jungianti veranda.

Palėpė: 2 kambariai su vonios kambariu.


4100 kv.m. parkas

Baseinas

Teniso kortai


Toskana – Luka: Piza 30 km -  Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 0412
Kaina: € 3.000.000

prašmatni rezidencija

toskanos vilos
nekilnojamas turtas luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana – Luka: Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.