LUKOJE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

52 fotografija

Keli kilometrai nuo Lukos stovi ši parduodama žavi ir prašmatni vila. 

Ši nuosavybė pastatyta art nouveau stiliumi, kurią charakterizuoja tipiškas bokštelis. Tai tikras architektūros deimanats, kur išorė ir vidus harmoningai susilieja tarpusavyje.

Nuosavybė yra išsidėsčiusi per tris aukštus, o jos bendras plotas yra 1.300 kv.m. 

Prabangūs marmūriniai laiptai veda nuo vieno aukšto į kitą iki pat palėpės ir atviro panoraminio bokštelio, praturtinto galingomis kolonomis bei atviromis arkomis, nuo kurių matosi sodas ir nuostabi supanti panorama.

Išskirtiniausias prestižinės buveinės kambarys yra be abejonės didinga medžioklės salė su dideliu židiniu, puošta arkomis dekoruotais langais, kurių dėka patenka natūrali šviesa. Nuostabūs spalvoti langai būdingi visai nuosavybei, ypač  pirmm aukštui, kur buvo išsaugoti antikinės konstrukcijos originalai. Vyninė, puikaus vyno saugojimui, driekiasi per visą nekilnojamos nuosavybės perimetrą. 

Baltos inkrustuotos kolonos, grindys su dekoratyviniais motyvais, prabangūs krištoliniai sietynai, didingos vertingo medžio durys, - visa tai sukuria elegantišką ir rafinuotą, laiko nepaliestą, atomosferą. 

Šios išskirtinės parduodamos vilos išorėje yra 22 ha žemės, iš kurių 3,5 yra nuostabus, gerai prižiūrėtas parkas, čia taip pat yra gražus sodas, kurį pereiname prieš patekdami į pagrindinį įėjimą.

Šiuo metu rezidencijoje nėra baseino, bet yra vieta ir galimybė jį pastayti ir taip praturtinti nuosavybę papildomu komfortu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: prašmatni vila 


Vidaus plotas: 1.300 kv.m.

Išorės plotas: 22 ha


3 aukštai

Bokštelis

Palėpė

Vyninė

Parkas: 3,5 ha

Galimybė įrengti baseiną

 

Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 15 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golfo klubas 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos orouostas 39 km - Autostrada: 15 km 

Ref: 1077
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vilos toskanoje

vila luka
luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Ši nuostabi vila, pastatyta art nouveau stiliumi stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. 

Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien, kas jį paverčia viena iš prestižiškiausių ir trokštamiausių vietų.