Lukoje parduodama prašmatni vila su baseinu

full screen
43 fotografija

Lukoje, kalvotoje vietovėje, netoli nuo istorino centro yra parduodami šie elegantiški prašmatnieji namai  su žavingu sodu ir baseinu. 

Vila yra prestižinėje rezidencinėje zonoje, kur yra teniso kortai ir golfo centras. 

Erdvus 2.500 kv.m. parkas supa nuosavybę, kuris yra praturtintas neseniai restauruotu baseinu, aukštaūgiais medžiais ir žydinčiais gėlynais. Išorėje taip pat yra maža oranžerija, malkinė krosnis ir didelis barbekiu tam, kad būtų galima pietauti po atviru dangumi. Privačios nuosavybės viduje taip pat galima įrengti automobilių stovėjimo aikštelę.

Gyvenvietė buvo pastatyta septyniasdešimtųjų metų pabaigoje, yra trijų aukštų, iš kurių vienas yra rūsys, kuriame yra salė su dideliu židiniu, virtuvė, darbo kambarys ir vyninė.

Pirmame aukšte yra grakšti pavėsinė su kivi augalu, o už jos erdvus įėjimas, pro kurį patenkame į saloną su židiniu, valgomąjį, virtuvę, vonios kambarį, mažą darbo kambarį ir daugiafunkcinės paskirties kambarį.

Antrame aukšte yra drabužinės kambarys, kuris gali būti perdarytas į miegamąjį; šviesus kambarys, naudojamas kaip biblioteka, trys kambariai ir du vonios kambariai. Šitame aukšte yra du balkonai, vienas iš kurių priklauso pagrindiniam kambariui, nuo kur atsiveria žavus vaizdas į sodą.

Palėpė, šiuo metu naudojama kaip sandėliukas, gali būti išnaudojama ir kaip gyvenamasis kambarys.

Prabangios medžiagos charakterizuoja duris, grindis ir langus, tuo metu, kai visos patalpos, kuo puikiausiai apšviestos, yra įrengtos su stilinga elegancija.

Žavi vieta, nuo kurios lengvai pasiekiame Versilijos zonas ir Florenciją, yra dar vienas iš daugybės stiprių taškų šios žavios prašmatniosios Lukoje vilos.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 350 kv.m.

Išorės plotas: 2.500 kv.m


3 aukštai 

Pirmas aukštas: salonas su židiniu, valgomasis, virtuvė, vonios kambarys, darbo kambarys, daugiafunkcinės paskirties kambarys, pavėsinė.

Antras aukštas: drabužinės kambarys, biblioteka, koridorius, trys kambariai, du vonios kambariai, 2 balkonai. 

Rūsys: salė su židiniu, virtuvė, darbo kambarys, vyninė 

Galimybė įrengti privačią automobilių stovėjimo aikštelę

Šulinys, kuris aprūpina laistymo sistemą

Oranžerija

Sandėlys įrankiams ir įrenginiams


Toskana - Luka: Piza 20 km - Florencija 62 km - Luka 5 km - Versilija: 18 km  - Golfo klubas 400 m - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos oro uostas 25 km - Autostrada: 3 km

Ref: 1152
Kaina: € 870.000

vilos lukoje

prašmatnūs namai
toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.