Lukoje parduodama prašmatni vila

18 fotografija

Prašmatni vila parduodama Lukoje yra naujos konstrukcijos, bet pastatyta tipišku Toskanos senovinių užmiesčio namų stiliumi.

Lukoje parduodama vila yra dekoruota naudojant natūralias prabangias bei elitines apdailos medžiagas. Ji yra trijų lygių, o jos bendras plotas yra 400 kv.m. Ją supa 11000 kv.m. parkas, kur yra žavingas įžemintas baseinas. Aplink jį įrengta saulės terasa, dalinai grįsta jūriniu tikmedžiu ir dalinai akmeniu su dideliu plotu skirtu baseinui. 

Prestižinės vilos rūsyje yra garažas, vyninė, poilsio zona su hidromasažine vonia, turkiška vonia ir spalvų terapija, bilijardo salė, vonios kambarys, taverna su virtuve, skalbimo zona, techninės patalpos ir aptarnaujančio personalo patalpos, susidedančios iš koridoriaus, vonios kambario, miegamojo ir virtuvės. Pirmame aukšte yra dienos zona, kurioje yra prieangis, erdvi virtuvė, svetainė su židiniu, pagal tipišką Toskanos tradiciją, bei valgomasis. Laiptais pasiekiame viršutinį aukštą, kur yra šios prestižinės parduodamos vilos nakties zona. Čia yra didysis kambarys su drabužine ir židiniu,  du miegamieji ir du vonios kambariai.

Vidaus grindys išklotos antikinėmis lentomis, o pirmo aukšto mansardos lubos yra tiek skliautinės iš senovinių plytų, tiek su medinėmis sijomis, tarsi tikrame senoviniame užmiesčio name. 

Pastate yra įrengti šiuolaikiški patogumai bei naujausios technologijos, pvz., fotoelektrinės, geoterminės ir saulės energijos prietaisai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Vilos  Luka - Toskanoje parduodami užmiesčio namai

Vidaus plotas: maždaug 400 kv.m.

Išorės plotas: 11000 kv.m.


Kambariai: 4

Vonios kambariai: 5

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 3

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Bilijardo salė

Turkiška pirtis

Vandens masažo vonia

Baseinas

Parkas: 11000 kv.m.


Toskana – Luka: Piza 21 km - Florencija 60 km - Luka 8 km - Fortė dei Marmi 47 km - Golfo klubas Vikopelago 8 km - Montekatini Termė 27 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 22 km - Autostrada išvažiavimas: Capannori km 7.

Ref: 0272
Kaina: Iki 2,5 Milijono

kompleksas kjantis

aristokratinės vilos
parduodamos vilos ir užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: Luka yra vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV-XVII a. sienos; tos pačios, kuri jau antroje XIX a. pusėje buvo paversta malonia pasivaikščiojimo pėsčiomis vieta. Ji yra viena iš geriausiai išlikusių Europoje, nes niekada praėjusiais amžiais nebuvo naudojama gynybiniais tikslais. Ko pasekoje ir Lukos istorinio miesto centro paminklai išliko originalūs, beveik nepaliesti prabangios architektūros pavyzdžiai, kaip daugybė išraiškingų viduramžių bažnyčių, bokštai ir varpinės bei Renesanso epochos prabangūs rūmai.

Lukos mieste taip pat yra žavingos urbanistinės erdvės: pati žymiausia, be abejonės, yra Amfiteatro aikštė, pastatyta architekto Lorenco Notolinio ant senovinio romėnų amfiteatro liekanų. Ji yra vienintelė tokia savo architektūrine prasme. Pagrindinė istorinio Toskanos miesto arterija yra siaura viduramžių gatvė Fillungo, kuri apjungia daugumą prekybinių Lukos miesto įmonių. Būtent dėl šios istorinio-architektūrinio turto begalybės buvo pasiūlyta Lukos istorinį centrą - kuriame yra tradicinis istorinis teatras, Lelijos teatras, - įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą.