LUKOJE PARDUODAMA MODERNAUS STILIAUS VILA

18 fotografija

Parduodama nuostabi, modernaus stiliaus, apsupta žalių Lukos kalvų vila, nuo kurios atsiveria puikus panoraminis vaizdas į tipišką Toskanos kalvų peizažą. Parduodamas nekilnojamo turto objektas Lukoje nėra apstatytas niekuo iš visų keturių pusių ir yra puikioje strateginėje padėtyje, nes yra šalia miesto centro, tačiau ramioje vietoje, ką užtikrina ir 3000 kv.m. ją supantis sodas.

Prašmatni vila yra keturių lygių, o jos bendras plotas yra 1000 kv.m. Rūsyje viena dalis yra garažas, o likusiame plote yra vonios kambarys, krosnies patalpa, virtuvė, vyninė ir dvi techninės patalpos, naudojamos įrankiams laikyti. 

Pirmame prašmatnaus objekto aukšte yra prieangis, kuris veda į du poilsio kambarius, darbo kambarį, virtuvę, valgomąjį, vonios kambarį ir svetainę, kurioje yra balkonas, nuo kurio atsiveria kalvų peizažas. Laiptai veda į viršutinį aukštą, kuriame yra virtuvė, svetainė, du miegamieji ir vonios kambarys. Antrame aukšte yra erdvus prieangis, šeši miegamieji, vonios ir darbo kambariai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka 

Zona: Luka


Tipas: Parduodama prašmatni vila 

Vidaus plotas: 1000 kv.m.

Išorės plotas: 1000 kv.m.

 

Kambariai: 9

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 2 

Valgomasis: 2

Virtuvė: 3 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 6


Garažas

Sodas: 4000 kv.m.

 

Toskana – Luka: Piza 50 km - Florencija 90 km - Luka 30 km - Fortė dei Marmi 60 km - Golfo klubas Lappato 0,5 km - SPA 11 km - Slidinėjimo trasos 47 km - Pizos oro uostas 50 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 38 km.

Ref: 0175
Kaina: € 2.200.000

elitinis namas nekilnojamas turtas

rezidencija toskanoje
prabangus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Toskana – Luka: Gražusis Toskanos miestas, įžymus savo siena, istoriniu centru ir charakteringomis apylinkėmis. Lukoje taip pat yra daugybė prabangių nekilnojamo turto objektų. Miestas, kur yra parduodama vila, buvo įkurtas Ligūrijos gyventojų ir vystėsi kaip romėnų miestas, o VI a. Luka tapo Tusčijos longobardų kunigaikštystės sostine. Vėliau XII a. vystėsi kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika. Viduramžiais miestas įgavo svarbų statusą dėka antikinio kelio Via Francigena, kuriuo buvo pasiekiamas ir svarbus tikintiesiems tikslas - garbinama relikvija, reprezentuojanti nukryžiuotą Kristų, kuri yra  Lukos katedroje. Miesto valdovui, Castruccio Castracani degli Antelminelli, pavyko jį sustiprinti ir paversti vieninteliu miestu, sugebėjusiu pasipriešinti Florencijos plėtrai, laimėdamas (1325 m.) Altopasčio mūšį, kur išvijo stipresnę Florencijos kariuomenę, ją vydamasis iki pat Florencijos sienos. 

Mirus Castruccio, mieste tvyrojo anarchija, iš pradžių jis priklausė Visconti, o vėliau buvo valdomas Giovanni Dell'Agnello, Pizos Dožo, diktatūros. Atkovojus nepriklausomybę, dėka imperatoriaus Carlo IV įsikišimo, Lukoje buvo įteisinta respublikos valdžia ir ji vėl klestėjo Europoje, dėka savo bankininkų ir šilko prekybos. Būtent šitu periodu buvo pastatyta daug prašmatnių ir prabangių vilų. 1805 m. buvo įkurta Lukos ir Piombino kunigaikštystė, kuri buvo padovanota Napoleone Bonaparte sesei Elisa Bonaparte ir jos vyrui Felice Baciocchi. 1860 m. miestas galutinai buvo prijungtas prie Italijos karalystės.