LUKOJE PARDUODAMA ISTORINĖ VILA

65 fotografija

Esanti dominuojančioje pozicijoje ant kalvelių aplink įžymų Lukos miestą, apsupta žaliuojančių Toskanos laukų, stovi ši didinga parduodama istorinė vila.

Prestižinė rezidencija mėgaujasi kvapą gniaužiančiu vaizdu, jos fasadas pietuose yra didelės vertės vietoje, kuri driekiasi iki pat įžymiojo “aliejaus ir vyno kelio”, kas garantuoja malonų klimatą, gaivų žiemą ir vėsų vasarą. 

Iš pradžių šis kompleksas buvo vienuolynas, pastatytas IX a., kuris buvo sugriautas tam, kad pastatyti karališką privačią rezidenciją tų, kurie XVI a. buvo Lukos valdovai, labai svarbi istorinė šeima ir verti Medičių, Florencijos valdovų, priešininkai.

Kalba eina apie didelį kompleksą, kuris susideda iš pagrindinės vilos ir įvairių priestatų, sudarančių charakteringą kaimelį, kuriame yra malkinė, arklidės, daržinė, sandėliai, aliejaus spaudykla, sodybos ir ferma. 

Nuosavybę supa didelis šimtametis, maždaug penkių ha parkas, kuriame yra patys aukščiausi ir seniausi visoje Italijoje Libano kedrai. 

Visi pastatai, kurie sudaro kompleksą buvo kruopščiai restauruoti ir užkonservuoti, kad apsaugoti ir išlaikyti esančių struktūrų istorinę ir achitektūrinę vertę. Taip pat buvo pastatyti teniso kortai, baseinas ir spa fitneso centras, kaip ir stovėjimo aikštelė. Miestelyje šiuo metu yra 28 privačios rezidencijos ir priimamasis.

Visi apartamentai skiriasi dydžiu, archtektūra, erdvės išdėstymu, apdaila, tarp kurios yra lubos su freskomis arba su medinėmis sijomis pagal Toskanos stilių, parketinės ir marmurinio žvyro arba Toskanos molinių plytelių grindys, moliniai laiptai, Kararos  marmuras arba krištolas ir geležis.

Parke šalia vilos galima pastatyti privačią malūnsparnių nusileidimo aikštelę.

Šios prašmatnios nuostabios Lukos vilos strateginė padėtis, netoli kurios yra Garfanjanos Vėjo Grota, Pinokio parkas, Kolodžio Garzoni Vila ir Termės di Montekatini Golfo klubas, Versilijos jūra bei visi svarbiausi Toskanos kultūros ir meno centrai, ją paverčia be abejonės labai įdomia, nepamirštant ir to fakto, kad  tai yra didelės vertės tipiška antikinė Lukos vila.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka 


Tipas: istorinė vila su kaimeliu


Vidaus plotas: 6.770 kv.m.

Išorės plotas: 5 ha


Vilos parkas: 18.000 kv.m.

Vilos kiemas: 1.100 kv.m.

Dengta automobilių stovėjimo aikštelė: 4.800 kv.m.

Tenisas: 9.800 kv.m.

Oranžerija: 8.500 kv.m.

Oranžerija 2: 5.300 kv.m.

Terasa: 1.500 mq

Automobilių stovėjimo aikštelė: 2.000 kv.m.

Ferma 

Daržinė 

Sandėliai 

Aliejaus spaudykla 

Sodyba 

Bažnyčia

Teniso kortai 

Baseinas 

SPA centras

Galima malūnsparnių nusileidimo aikštelė

 

Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 62 km - Luka 15 km - Fortė dei Marmi 37 km - Golfo klubas 5 km - SPA 18 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Pizos orouostas 39 km - Autostrada: 15 km 

Ref: 0999
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamas istorinės vilos

kompleksas toskana
prašmatni vila lukoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Luka

Ši imponuojanti istorinė vila su miesteliu stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, išlaiko dar iš šiandien daugelį tipiškų senųjų laikų charakteristikų, pradedant amfiteatru, forumu ir baigiant romėnų bažnyčiomis. Okupuota gotų, o vėliau bizantiečių, Luka, kur stovi žavioji parduodama prestižo vila, vėliau tapo viena iš svarbiausių Longobardų karalystės sostinių. Bėgant metams ją valdė įvairūs valdovai, tiksliai žinoma, kad Luka buvo vienas iš svarbiausių Viduramžių Italijos miestų ir ši didybė bei puikumas jam būdingas dar ir šiandien.