Lukoje parduodama istorinė vila

28 fotografija

Žavingame Lukos kalvelių kraštovaizdyje stovi ši parduodama rafinuota istorinė vila, statyta XV a.

Po statybos, Toskanoje parduodama buveinė 1785 m. buvo restauruota, apie ką dar ir šiandien byloja kai kurios išlikusios detalės. Tačiau nežiūrint ir vėlesniuose amžiuose atliktų daugelio restauracijų ir pakeitimų, kurie buvo atliekami šiam prestižiniam parduodamam nekilnojamam turtui, rezidencija išlaiko iki šiol originalios architektūros struktūrą, kaip pavyzdžiui fasadas,  - klasikinė Lukos architektūros XVII ir XVIII a. charakteristika.

Prašmatniąją vilą supa vienas ha žemės, dalinai apjuostas aukšta tvora, kurioje yra įėjimo vartai. Ypač vertas dėmėsio yra sodas, kuris yra už gyvenvietės, gausus aukštomis kamelijomis, kurios dovanoja nuosavybei papildomą vertę. Toskanos vilos bendras plotas yra 620 kv.m., išsidėstęs per tris aukštus, kurių paskutiniame, gyvenvietės bokštelyje, yra gyvenama palėpė. Vidaus patalpos yra suprojektuotos pagal geometrinę savoką, kuomet kambariai yra išdėstyti aplink centrinę svetainę. Vidaus patalpos yra praturtintos vertingomis freskomis ir apstatytos antikiniais baldais, kas nukelia į senovinius laikus. Pirmame aukšte yra prieškambaris, pro kurį patenkame į darbo kambarį, virtuvę ir svetainę, sujungtą su daugiafunkciniu kambariu ir sandėliuku. Nuo jo patenkame į vonios kambarį, vyninę ir prie pilkojo akmens laiptų, kuriais pakylama į viršutinį aukštą. Čia tap pat yra centrinė svetainė aplink kurią yra išsidėstę trys miegamieji ir virtuvė; kitas kambarys ir vonios kambarys, pasiekiami tiesiai iš koridoriaus. Kiti du kambariai yra trečiame šio parduodamo Lukoje nekilnojamo turto aukšte, kur taip pat yra palėpė, privati koplyčia su mediniu XIX  a. pirmųjų metų altoriumi.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: Luka


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos - Luka Vilos

Vidaus plotas: 620 kv.m. 

Išorės plotas: 1 ha 


Kambariai: 6

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 2

Virtuvės: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Privati koplyčia 

Oranžerija

Įrankių garažas

Žemė: 1 ha


Toskana – Luka: Piza: 36 km - Florencija: 60 km - Luka: 11 km - Fortė dei Marmi: 44 km - Golfo Klubas 5 km - SPA: 18 km - Slidinėjimo trasos: 47 km - Pizos oro uostas: 20 km - Autostrada išvažiavimas Capannori: 10 km.

Ref: 0384
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižinis namas

prašmatnios vilos
nekilnojamas turtas toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana – Luka: Manoma, kad Kapanori (it. Capannori) buvo jau apgyvendintas, kai į Italiją atvyko Longorbardai, tačiau istoriniai duomenys mus pasiekia tik nuo 745 m., kuomet vienuolis įsikūrė teritorijoje ir joje pastatė koplyčią, “pašiūrę”, (it. casupolada), nuo ko ir kilo miestelio pavadinimas, dedikuotas Šv. Kuirikui. Nuo pat pradžios Toskanos miestelis Kapanori buvo valdomas Lukos ir kurios priespaudoje bėgant amžiais vystėsi bei tapo klestinčiu žemės ūkio centru. Tarp XIII ir XIV a. Lukos miestas pradėjo masiškus miestelio gynybinių įtvirtinimų statybos darbus, kad galėtų pasipiešinti besiplečiančiai Pizos Respublikai, su kuria konkuravo dėl valdžios. 1313 m. Kapanori buvo užpultas ir užgrobtas Pizos armijos, kuriai vadovavo Ugučionė dela Fadžiola, kas atnešė miestui didelius nuostalius ir suniokojimą. Šiek tiek vėliau Toskanos miestas buvo išlaisvintas nuo tironijos dėka Kastručio Kastrakani įsikišimo, kuris buvo išrinktas Lukos, Pizos, Pistojos, Luni ir Volteros kunigaikščiu. To pasekoje buvo atkurtas tam tikras politinis stabilumas, kas leido miesteliui gana greitai tapti vienu iš svarbiausiu Toskanos regiono žemės ūkio centru.

Nuo Pizos valdymo gana greitai perėjo į prancūzų rankas, o prancūzų okupacijos pabaigoje, Lukos miestas ir visos jai priklausančios gyvenvietės, tarp kurių ir Kapanori, įėjo į Toskanos Didžiosios Kunigaikštystės sudėtį, kuriai vadovavo Leopoldas II di Lorena, iki kol, 1861 m. karaliaus Vitorio Emanuele II di Savoja, buvo prijungtas prie Italijos karalystės.